Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolcon mikor költözik...

Miskolcon mikor költözik vissza a Semmelweis kórház szülészete?

Figyelt kérdés
Az első babámat ott szültem 9 hónapja, s tervezzük a második babócát is. Jobb szeretném ott szülni őt is, nem a Vasgyáriban.
2009. márc. 20. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól emlékszem 2010 v 2012-t olvastam. Miért idegenkedsz a vasgyártól? Én ott szültem szeptemberben,de az egyetlen negatív dolog az ágy volt. Szörnyen kényelmetlen...
2009. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyi rosszat hallottam róla, meg már a másikat ismerem...
2009. márc. 20. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Az "eredeti" vasgyári szülészetről én is csak rosszakat hallottam. Be is voltam tojva,hogy ott kell szülnöm. De tényleg kellemes csalódás volt. 1-2 csecsemőstől eltekintve rendesek,segítőkészek mind. Na persze nem akarlak rábeszélni! :))) De nekem ez a tapasztalatom. :)
2009. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!