Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csinálja, hogy alvás...

Miért csinálja, hogy alvás közben az arcára húzza a textilpelenkát? 11 hónapos.

Figyelt kérdés

Kicsi lányom így alszik el már néhány hónapja, hogy fogja a "rongyiját" (ez egy textil pelenka) és betakarja vele az egész arcát (mintha fázna) és úgy alszik el. egyáltalán nem zavarja, viszont ha lehúzom róla, észreveszi és visszahúzza, és alszik tovább. olyan furcsa.


(meg nem fullad tőle, mert egy rétegben szokta odarakni, és addig mocorog, amig kap levegőt rendesen - ezt már megfigyeltem).


Van még valaki, aki babája szintén csinálja ezt?


2009. nov. 4. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez van! :)

A nagyobbik lányom 2 éves,a kicsi 4hónapos és csak így alszanak a szundijukkal.

2009. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahh, köszi, megnyugodtam.. :)) Néha olyan idegesen szoktam nézni, hogy vajon mit pótol ezzel, miért csinálhatja? :)


Köszönöm a választ.

2009. nov. 4. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi különleges oka,csak szeretnek hozzá bújni valamihez alvás közben.

A nagyobbik lányom onnan tudom hogy kezd álmosodni,hogy már szorongatja a szundiját,és dörzsöli az orrához... A kicsi meg ha alá van terítve csak egy textil pelus azt is képes a fejére húzni.Én már nem is csodálkozom ilyeneken! :)

2009. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 10 hetes és a kezdetektől fogva ugy alszik,hogy belebújik a pelusába.de anno a hugom is igy aludt meg a bátyám is,nagyon sokáig.
2009. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia az én fiam is úgy alszik el,hogy alvótársait teljesen magára húzza.ez egy kb 50cm tigris,és egy hosszú vékony sárkány.totál leizzad alattuk,de levenni nem engedi.sőt ha úgy fordul,hogy nem jönnek utána,akkor még bánatosan fel is sír.1éves
2009. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak a sztorik, köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2009. nov. 5. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!