Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik! Mikorra vagytok...

Kismamik! Mikorra vagytok kiírva? Fiú lesz vagy lány? Mi lesz a neve?

Figyelt kérdés
Én január 21-re. Nagyon kíváncsi vagyok már a babára, aki kisfiú :)
2013. szept. 16. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tesóm dec 24re van kiírva, neve még nincs a kisfiunak. :)
2013. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na, miújság? :)
2013. dec. 7. 17:43
 13/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: nov. 15 re voltam kiírva hajnalban ki is bújt a fiam. 3 napot vajúdtam vele, elsődleges fájásgyengeségem volt, kaptam oxitocint, méh puhítót és kitudja még miket, de alig tágultam, a végén teljesen elvesztettem az önkontrólt, a babám szívverése teljesen leesett, én ordítottam, már úgy volt, hogy akkor SOS irány a műtő 3 orvossal, 3 szülésznővel, 2 csecsemőssel , 1 anesztessel és még kitudja hányan jelentek meg hirtelen. Aztán valami csoda folytán vissza jött a babám szívverése, akkor a doki megkérdezte műtét vagy megszülöm. Ő a szülést javasolta EDA-val, így azt választottam, rettegtem az EDÁ-tól, de igazi megkönnyebbülés volt mikor megkaptam. 2 órán keresztül nyomtam ki a fiam, közben a doki a hasamon feküdt és préselte ki a gyereket, 2 szülésznő pedig húzta. Végül kijött. Megszenvedtük mind a ketten (baba-mama), de amilyen nehéz volt a szülés olyan gyorsan ment a felépülés, másnap már szinte semmim nem fájt, alig véreztem, és tejem is volt/van bőven.
2013. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Január 4, ikrek
2013. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
március 1.de nagyobb a baba két héttel,úgyhogy lehet már februárban meglesz:)kisfiú lesz,a neve még nálunk is kérdéses.
2013. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!