Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvette már valaki a Lidl-ben...

Megvette már valaki a Lidl-ben a bélelt gumicsizmát? Mennyire bélelt? Télre vastag zoknival, harisnyával jó lenne egy izzadósabb gyereknek?

Figyelt kérdés

3 éves a fiam,tavaly is folyton az volt a baj,hogy beázott az amúgy jó csizmája a latyakos időben,legtöbbször ezért kellett bejönnünk.Egyébként meg szinte mindig forró volt a lába,soha nem tudtam eldönteni,hogy akkor túl meleg-e adjak e rá vékonyabbat...

szóval ez jó lenne szerintetek amit most reklámoznak?attól kérdem aki már vett vagy látta:)


2013. szept. 16. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm vett, szerinte nagyon klassz, persze még nincs hideg, így nem tudták kipróbálni, mennyire fázik majd benne (esetleg) a gyerek lába. Én is tervezem, hogy veszek.
2013. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi vettünk kettőt is :).

Eléggé vastag bélés van benne, olyan bundás az egész, a talpa is.

Szerintem felvehető télen is, de azért olyan igazi téli csizmának nem ajánlanám (minden napra), mert nagyon hidegben én attól tartanék, hogy azért áthűl a talpa, meg ugye abszolút nem is szellőzik.

De én így jó minőségűnek ítéltem, szerintem nagyon megérte.

Még kipróbálni nem tudtuk, mert nem volt a méretében, ezért két nagyobbat vettünk, az egyik szerintem most télen és tavasszal jó lesz, a másik meg utána.

De azért a rendes téli csizmát nem helyettesíti (szerintem), de mellé nagyon megéri venni egyet.

2013. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mondjuk azért gondoltam hogy jó lesz télre,mert akkor úgy sincs olyan sokat kint az ember, szóval annyira talán nem gáz ha nem szellőzik, viszont tavaly télen olyan ideges voltam mikor 10 perc kint lét után belelépett a bokáig érő pocsolyába és tudtam,hogy beázott a csizmája...panelban lakunk,nem tudok berohangálni átcserélni.

Amúgy meg tényleg izzadós,alig kell beöltöztetnem az overál alá,mert teljesen leizzad.

2013. szept. 16. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnám télen. Mivel gumi az egész, hamar áthűl. A bélés meg annyira nem vastag, hogy egy téli -10 fokban elég legyen. Én magasszárú tex-es bakancsot szoktam venni télen, és még soha nem ázott be, és jó meleg.
2013. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vettem.Túl vastag bélés nincs benne,de arra, hogy esős időben pocsolyába ugráljon meg havazzon majd az udvaron, jó lesz.Ha szánkózni mentünk tavaly, akkor is hasonlóban volt,amikor befejezte a kocsiban felvette a másik bundás csizmát.Szóval jók ezek,de ahogy egy másik hozzászóló is írta, önmagában nem,csak másik mellé,váltásnak, vagy rövidebb kintlétre.
2013. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem volna, de vasárnap délután már alig volt pár darab, és persze azok is nagy méretek voltak.

Télen nem adnám a fiamra, most ősszel jó lett volna.

2013. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!