Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet bélelt...

Debrecenben hol lehet bélelt esőkabátot venni 2éves gyerekre?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék venni, ami belül bélelt, kívül pedig nejlonos-műanyagos-"gumis", ami egyáltalán nem ázik át. Nem tudom jól megfogalmazni. Nem a széldzsekis anyagút.

Néztem az Aldiban, Kikben, C&A-ban, de nincs. Voltam kínaikban, de ott meg csak béleletlent árulnak, plusz a legkisebb is nagy a fiamra. A Brendon kilőve, annyit nem szeretnék érte kiadni.



2012. ápr. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz, mi nem ott lakunk, de nálunk az egyik turkáló tele van ilyen kabáttal.

Turiban (darabáras) nézted már, vagy a használt ruhák nem érdekelnek?

2012. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam azóta a Tescoban, Takkoban is, meg egy turiban és bababiziben, de ott se volt. Bár állítólag a bizományiban pont előttünk vették meg az olyat, amit keresek. :(

Néztem vaterán is, de szinte csak csajos van, vagy a kevés kispasisból pont nem a megfelelő méret. Csak azt nem értem, hogy hol veszik mások?!

2012. ápr. 19. 21:43
 3/4 A kérdező kommentje:

Ilyesmit keresnék, csak uniszex vagy pasis kivitelben:

[link]

[link]

[link]

A Toy Story-s még tetszene is, csak a méret nem jó.

2012. ápr. 19. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek esetleg?:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!