Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szobába való ugrálóvár szerüsé...

Szobába való ugrálóvár szerüséget, debrecenben hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly a Metróba vettük azt hiszem 6 e ft-ért. Kint is meg bent is lehet használni.
2012. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,és szereti a gyermeked?A lányomnak szeretném,egyenlőre bent a lakásban.
2012. márc. 7. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyet keresek, csak Miskolcon.

Akkor a Metroban elvileg lehet kapni?

Kedves Kérdező! Ha esetleg rábukkansz, megírnád, hogy hol és mennyiért...? Köszi!

2012. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze megirom,ma a tescoban néztem de nem volt.-(
2012. márc. 8. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lányaim imádják, de mi a kertben használtuk. Ez az ugráló olyan, hogy oldalt van még egy kosár bedobó + 2 kis labda hozzá, a másik oldalon meg 2 ilyen kis pöcök amire rá lehet dobni karikákat + 2 karika. Mind felfújható.

A Tescoban amúgy én sem találtam.

Metróba nézd meg mindenképp.

(első voltam)

2012. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót.Tegnap voltunk jópár helyen,de nem kaptunk.A nyugati utcán a tele shop boltban volt viszont,meg is vettük.Van olyasmi amit irt az előző válaszoló,kosár palánkos,meg volt egy disney micky egeres,annak zárt az oldala.Végül azt vettük meg,8890ft,de ha van napló kártya akkor 10%-ot elengednek:-)
2012. márc. 9. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Akkor én is szétnézek Miskolcon. Hátha találok. De előtte lehet, h rákérdezek itt... :)
2012. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!