Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hol vesztek...

Anyukák, ti hol vesztek overált a gyerkőcnek? Folyt.

Figyelt kérdés
Nekem 5 éves a kiscsajszim és arra lennék kíváncsi szerintetek az egyrészes vagy a két részes overáll lenne e a megfelelő?Vagy egyáltalán érdemes lenne e venni?Arra gondolok hogy bélelt nadrág és téli kabát?Vagy overáll naci kell?Vagy aki újat vesz tudna web oldalt írni/ajánlani?Nem ragaszkodok az újhoz,csak azt tudom hogy kínai nem kell!!!!Ha vmi fontos infót tudtok írjátok le!Köszi!!!
2013. szept. 16. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. A szél nem fújja át, a jobbakban a hóban is lehet fetrengeni, nem ázik át. Nekünk van 1 részesünk is és kabátos is kantáros nacival, ezt lehet külön is hordani. 5 évesnek lehet már az utóbbit venném.


Hol? Én a next-től rendeltem, nincs postaköltség.


[link]


Vagy GAP: [link]

2013. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Vaterán vettem, "esőnadrág" keresőszót írj.

Van 2 részes is.

Nem az a suhogós, hanem valami puha, de teljesen vízhatlan anyag.

2013. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sport boltokban. Pl.intersport, overál néven. Mi ott vettük, vízálló, meleg.
2013. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A H&M-ben.
2013. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!