Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már megvettem a babakocsit....

Már megvettem a babakocsit. Minden kisruhát. Már a kiságy is megvan. és most derültek ki dolgok hogy miért nem. Hogy lehet ezt lekileg kibirni?

Figyelt kérdés

15 honap probálkozás után mentem dokihoz. mivel minden honapban megvolt a menzim nemis gondoltam volna hogy nincs rendbe valami.először clostit kaptam ami peteérs csinált de a méhnyálkahártyám vékony maradt. elöször azthitük csak a closti mellékhatása . de nem igy volt mert a vérvétel kimutata hogy magas a prolaktin szintem. elég rosz érzés. ez az oldal segit nekem hogy valahogy még birjam. tudom nemvagyok egyedül aki ezt érzi. de nehéz. mindig a babakocsit nézegetem és nemgörcsölök rá csak nagyon fáj!!

a kiságyat is most fogom ujra festeni másodjára. olyan jo érzés csinálni a kiságyat. nemtudom ez normális e?


2008. júl. 2. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Jól értem még csak tervezitek a kisbabát? Én babonából nem veszek előre meg semmit.
2008. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen tervezzük 19 honapja:)

én nemvagyok babonás. csak már nehéz ránézni a cuccokra néha nehéz néha viszont jo.

2008. júl. 2. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Neharagudj,de mie´rt vettél meg mindent,ha me´g nem sikerült a babó??Ìgy csak neked nehezebb,pláne ha me´g nézegeted is.Pakolj ki mindent anyukádhoz,egy jó bara´thoz...ne stresszelj,nekünk is 12 hónap kellett.Ha nem gondolkozol ajta,(az agyad blokkolhatja a szervezeted)lehet,hogy már a jövö hónapban sikerül.Szorítok.
2008. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ja az lemaradt,e´n semmit sem vettem az 5.hónapig.....
2008. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nemost vettem hanem kb 1 éve. mert azthittem nekem rögtön sikerül majd.
2008. júl. 2. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A gyerekbútorokat szépen csomagold be, tedd el olyan helyre ahol nem ütközöl mindennap bele, mert ha ennyire túlgörcsölöd a dolgot, az minden kisérletedet elronthatja..lelki oka is lehet, hogy nem sikerül. A prolaktinra nem kaptál bromocriptin, az tud segíteni, nekem is az lett a jó és utána ismét a closty.

A kérdésedre a válasz ez már inkább pszichés mint normális, de nem bántódj meg ez sokmindenkinél így van..ezt anyi ösztönnek hívják...Kicsit mondj le a dologról és ne azt nézd, hogy most sikerült-e vagy nem , hanem csak hagyd magától a dolgokat, hidd el ha megnyugszol kicsit akor a gyógyszerek is jobban hatnak..

Én kiegészítésként szedtem e-vitamint napi egyet és ittam ezüst kolloidot reggel egy evőkanállal..herbáriában van (nano-s termék) . nem drága. Én két év után kaptam a bromot..és szedtem ezeket , rá fél évre jó lett a prolaktin és jött a closty, meg a vitaminok is e, c, kolloid..és most 16 hetes múltunk ..Tudom sokat kell várni lehet előbb is sikerül, de hidd el a nyugodtság segít..én voltam sajnos a neurológiai klinikán , mert már az agyamban keresték mr vizsgálattal a hibát, de te ne juss el idáig.soksikert és türelmet kívánok..és szólj a dokinak, hogy hallottál a bromocriptinről mit szólna hozzá?

2008. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a vásárlással saját magad hátráltatod. Ezzel nem leszel előrébb, hidd el! Pakolj el minden még ma! Ha festegetni akarsz, akkor fesd ki a hálószobátokat valami izgi színre, és vásárolj valami tuti fehérnemű magadnak. Ezzel foglalkozzál meg a pároddal, ne azt nézzétek, hogy hányadika van, csak lazán!!

Nagyon nem jó, amit csinálsz, ezzel csak visszafelé haladsz. Tudom, hogy olvasod ezeket a válaszokat, és azt mondod, hogy :erre én képtelen vagyok, nem tudok "lemondani" róla. Tényleg nem egyszerű, de ebben csak te segíthetsz magadnak, senki más, még a párod se.


Nekem egyszer azt írta valaki, hogy gondolj bele, hogy te vagy a főnök. A petesejt, a szervezeted... meg a beosztottad. Te (a főnök) ott állsz a beosztottad mellett és azt kiabálod a fülébe, hogy "Csináld már! Miért nem vagy még kész?!" Így nehéz, sőt képtelenség teljesíteni.


Foglald el magad valami egészen mással, hogy ne legyen időd gondolkozni se a fáradtságtól. Ez a legjobb tanácsom.

2008. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Én se nagyon értem, hogy minek ez a nagy készüldés, ha még terhes sem vagy! És nem csak a babona miatt... pl.Honnan tudod, hogy fiú lesz vagy lány? Az is lehet, hogy ikreid lesznek, akkor meg dobhatod a kukába az egyes babakocsit!

Elkeseredni meg nem kell, biztosan van valami egyszerű megoldás a problémádra, úgy tudom, ezt lehet gyógyszeresen kezelni.

És tényleg jobban tennéd, ha elcsomagolnád a babaholmikat, nem kell, hogy mindennap ezen járjon az agyad. És ne fesd újra a kiságyat! Majd ha már a pocakodban lesz a babád, bőven ráérsz akkor is. Gondold el, ha már most mindenetek megvan, akkor mégis mivel fogod magad lekötni 9 hónapig? Próbálj meg valami másra koncentrálni és lekötni az energiáidat. Tudom, hogy nehéz, mi is 8 hónapig próbálkoztunk, mire összejött. És tényleg akkor sikerült, amikor már nem is hittem, hogy én csak úgy teherbe tudok esni. És lám-lám... (pedig nekem is volt hormonzavarom)

2008. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen kaptam bromocripint 3 hete szedem.
2008. júl. 2. 15:10
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

ne haragudj, de őrültség előre bevásárolni egy nem létező babának! én biztos nem mertem volna! így is csak a 7. hónap után álltunk neki vásárolgatni...

persze értem, hogy nagyon várjátok, de akkoris ez túlzás.

próbálj lazítani, ne foglalkozz állandóan a bab-kérdéssel.

a párod hogy viseli a sikertelenséget?

2008. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!