Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma várhtaó hogy megkapjuk a...

Ma várhtaó hogy megkapjuk a családit? Vagy aki az államtól kapja a gyedet? Vagy vki már megkapta?

Figyelt kérdés
elvileg ma utalták nem?
2009. nov. 2. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi a szánalamas?
2009. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt én is szeretném tudni, hogy ebben mi a szánalmas?!
2009. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az első szánalmas. miért fáj az neked, hogy másnak másodikára már szüksége van a pénzre? örülj, hogy neked nincs!
2009. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi, azt lehagytam, hogy nekem sincs még a számlámon, az előbb megnéztem direkt ezért.
2009. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi szánalmas ebben??nem vágom eskü
2009. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
holnap lesz kártyán
2009. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem az a szánalmas, hogy kell a pénz (nekem is kéne már), hanem az, hogy csak a mai napon ez a harmadik kérdés, ráadásul úgy, hogy 4 kérdés egymás alatt van, azok közül 3 ilyen. Ez tényleg, khmm.. hogy is mondjam, érdekes. Attól nem lesz előbb, ha még huszan kiírják kérdésbe. Amúgy igen, ma utaltak, ami azt jelenti, hogy holnap lesz. Amelyik nap utalnak, az azt jelenti, hogy a bank felé utalja a MÁK, a bank meg másnap továbbítja.
2009. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudod nem értem hogy mi a szánalmas mert ha valaki irja éppen a kérdést és közben írjak ugyanezt a kérdést akkor miert is baj????van szerencsétlen véletlen,ez az...és?baj?szerintem sokan szereték vna ma megtudni hogy mikor lesz.jah és az én kérdésem tartalmazta a gyedet is .tehat nem én vagyok a szánalmas...
2009. nov. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!