Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik otthon tornáztok...

Anyukák, akik otthon tornáztok: mikor teszitek? Hány gyereketek van, hány évesek?

Figyelt kérdés
Mennyit tornáztok egy héten és alkalmanként hány percet?
2013. szept. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk most fog születni az első babánk, ezért félve válaszolok, cska azért teszem, mert a férjemmel épp tegnap beszélgettünk erről, hogy hogyan fogjuk megoldani az edzéseket, ha itt a baba. :) heti 3-4x jártunk el eddig, gyakran együtt. Ez gyerek mellett nem fog menni. Ezért úgy egyeztünk meg, hogy hétfő-szerda-péntek ő megy el futni, edzeni, kedd-csüt-szombat pedig én. Akkor a másikunk vigyáz a Manóra, és mi is ki tudunk kapcsolódni, fel tudunk töltődni. Időben ez többnyire 5-6 óra körül lesz, mert akkor ér haza apa a munkából. :) A jövőben is szeretném tartani, amit a terhesség előtt, hogy meg legyen a min. heti 3x1 óra, és szerintem egy jó kis szervezéssel ez simán megoldható lesz :)
2013. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csak addig tudtam itthon tornázni, míg pici volt és sokat aludt. Akkor reggel tornáztam. Most kilenc hónapos örökmozgó a férjem vigyáz rá míg eljárok esténként edzeni. Addigra a babát megetetem, lefürdetem így nem sok dolga van már vele.
2013. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kislányom hó végén lesz egy éves.

Amíg pici volt, addig edzettem míg aludt, most pedig délutánonként edzek, persze ő is itt van, folyton rám mászik, de legalább plussz súly :)

Én nem tudom másként megoldani, senki nem tud rá vigyázni, és ez nem is zavar, mert nagyon tetszik neki, nevetünk közben, néha még segítség is, pl hasizmozásnál a hasamon ül, és úgy közben még játszunk is.

Talán nem is baj, hogy így alakult, legalább megszereti a mozgást ő is.

Nem mondom, hogy egyszerű, sokszor bosszantó, hogy mászik egyfolytában rám és nem tudom úgy megcsinálni a gyakorlatot, ahogy szeretném, de én így tudom megoldani, ez van.

2013. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor kicsi volt, az alvásidőben tudtam, de most ez már nagyon összevissza alakul, úgyhogy inkább este el fogok járni edzeni, miután a párom hazaér. Egy gyerek van, 10 hónapos.
2013. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!