Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hány gyermeketek van?...

Nektek hány gyermeketek van? Mennyit szeretnétek?

Figyelt kérdés
Én ràm furcsàn nèznek amikor azt mondom hogy csak 1 gyereket szeretnènk. Jó anyagi körülmènyek közt èlünk, de miutàn megszültem a fiamat elfogom köttetni magam.
2013. szept. 1. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van.3 volt tervezve.
2013. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Októberre vagyok kiírva,a harmadik babánkkal.3-at terveztünk.Szerintem butaságot csinálsz,ha úgy kötteted el magad,hogy még nem is volt részed az anyaságban.
2013. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is egy van, még nem tudjuk, lesz-e több. Ránk nem csak furcsán néznek, beszólásokat is kapunk rendesen.


Az elköttetés végleges dolog, biztos emiatt néznek furcsán. Hány évesek vagytok?

2013. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, a pàrom 24.
2013. szept. 1. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:

3 gyereket szeretnék :)

3 éves múlt a nagyobb amikor megszületett a kis tesó :) A kicsi már 1,5 éves és persze vannak kisebb viták,de imádják egymást (lány és fiú).Nem csak nekünk volt boldogság a kicsi hanem a nagyobbnak is :)

Nekem 2 testvérem és a szüleim 6 éve autóbalesetbe meghaltak,a testvéreimnek köszönhetően nem éreztem/érzem úgy,hogy egyedül maradtam,bármi van számíthatunk egymásra.Úgy érzem a testvéreimnél nagyobb ajándékot nem is adhattak volna a szüleim.

2013. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 lányunk van, rajta vagyunk a 2. babán és 2-4-t szeretnénk. Majd ha úgy érezzük, kerek a család.


Ugyan nem volt a kérdés része, de ha már leírtad, hogy elköttetnéd magad leírnám a véleményemet minden jó szándékkal.


Mi a férjemmel az egész életünket egymással tervezzük leélni. Szeretjük egymást és kitartunk jóban- rosszban. Ám a sors hozhat bármit jót is, rosszat is. Ha majd más párra lelsz esetleg valami oknál fogva és őt megajándékoznád egy gyermekkel már nem lesz rá lehetőséged, ha elkötteted magad, vagy ha 10 év múlva vágysz majd egy gyermekre, akkor sem késő szülni. Sok minden változhat addig, lelki és anyagi dolgok is. Nagyon fiatal vagy még, én a helyedben százszor átgondolnám. Az is igaz, hogy nem vagyok a helyedben. :)

2013. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elkottetes szerintem is elhamarkodott dontes,a fiam szuletese utan evekig ugy gondoltam en is,hogy nem szeretnek tobb gyereket,de megvaltozott a velemenyem.

Nekunk is 1 gyerekunk van,de szeretnek meg kettot.Egyebkent az igaz,hogy tolem is mindig kerdezgetik,hogy miert nincs meg masik.Igazsag szerint nekem eleg magasak az elvarasaim ahhoz,hogy mikor vaghatunk bele.

Mi is jol elunk,de csak akkor vallalom a kovetkezo babat,ha biztos vagyok benne,hogy mindket gyermek szamara biztositani tudom azt,amit eddig a fiam megkapott.Tehat nem fogok amiatt neki kevesebb,vagy rosszabb minosegu dolgokat venni,mert kistestvere szuletik.Ha ez megsem sikerulne,akkor inkabb egy gyereknek adok meg mindent,mintsem kettonek fele annyit.

2013. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy van, hármat szeretnénk
2013. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy kéthónapos fiam van. Férjem 3, én 4 gyerekre szavazok "elméletben", aztán mindig abban maradunk, hogy úgyis az aktuális helyzetben látjuk meg, hogy jöhet-e még egy. De egynél mindenképp többet szeretnénk.

Az elköttetés tényleg végleges dolog. Idősebb korban vagy sok gyerekkel megértem, de ilyen fiatalon... Könnyen változhat még a véleményed, "túl sok" idő van még hátra, amíg nem késő újabb gyereket vállalni. A ti döntésetek, de idővel és egy gyerekkel sokminden változhat.

2013. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én huszonévesen még egyáltalán nem akartam gyereket. Majd szerelmes, ámde karrierista lévén maximum egyet. Aztán az orvosok sem ajánlottak többet, nehéz terhesség és akkor úgy nézett ki, maradandó gyermekágyi szövődmény miatt. De minden várakozás ellenére kikupálódtam és legyűrve minden félelmem, kb. a fiam 2 éves kora óta nagyon szeretnék még egy gyereket. Ha egyszer végre összejön... szülés után viszont én is gondolkodom az elkötettésen, mert tényleg rizikós egészségügyileg, hormonális védekezés kizárva nálam, na meg fiatal sem vagyok. De ha nincsenek ezek indokként, biztos meghagynám az esélyét egy esetleges harmadik jelentkező lehetőségének, még ha jelenleg csak egy üres helyet érzek az életünkben.
2013. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!