Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló ként mernétek...

Egyedülálló ként mernétek vállalni? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én Németországban élek, májusban múlt 1 éve. 3 hetes terhes vagyok, nem tervezett baba volt, az apuka nem szeretné a babát, nem áll mellettem, de én ennek ellenére úgy döntöttem hogy szeretném ezt a picike babát, nem tehet semmiről, és már most imádom...
2013. aug. 29. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne hozzá anyagi hátterem (az apa nélkül)akkor merném. Egyébként a híd alá... nem.
2013. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha már megfogant akkor igen.
2013. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Hátha erőt ad: engem most a 4.gyermekkel a pocakomban hagyott itt a párom,mert meggondolta magát, mégis a haverok,buli,kóóóla a megoldás az ő életére. 2 hét múlva szülök. És teljesen egyedül...

Ha szeretnéd, és úgy érzed, fel tudod nevelni, akkor hajrá!

Sok boldogságot hozzá!

2013. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

4 hetes lehetsz, ha már teszteltél.

Én megtartanám, ha megvan a megfelelő anyagi háttér!

2013. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hetes terhes nem lehetsz.. legalábbis nem tudhatsz róla!
2013. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem, de mikor még nem voltak gyerekeim simán bevállaltam volna mert nem tudtam mire vállalkozok. Boldog házasságban élünk, nincs anyagi gondunk de a szülőktől távol élünk, és majd meggebedünk, hogy ellásuk a 2 gyereket.
2013. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, bevállalnám.
2013. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egyedül is rendesen tudod nevelni, akkor igen!
2013. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!