Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menstruáción...

Szülés utáni első menstruációnál betétet kell használni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert még nem voltam a dokinál és nem tudom hogy lehet e tampont használni. 6 hete szültem.

Ma jött meg, de csak nagyon gyengén. Erősödni fog? Valaki tapasztalat?



2013. aug. 22. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Betétet használj még. Nekem kényelmetlen volt a tampon, sőt pillanatok alatt nyakig véres voltam, jobb a betét sajnos egy ideig. Első pár alkalommal biztosan kényelmesebb lesz a betét.

És igen lehet erősödik, de lehet hogy nem. Szerencsés vagy akkor ha nem. De szépen beáll a rendszer újra.

2013. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ha esetleg nem múlik el jövőhét hétfőig, mert akkor mennék kontrollra, akkor is menjek ha vérzek? Vagy kérjek másik időpontot?
2013. aug. 22. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha vérzel még akkor ne menj! Semmi baj nem lesz ha nem pont 6 hetesen mész vissza!


Első menzinél jobb a betét. Biztos, hogy erősödni fog nekem pl. a 2. napon szokott erősebb lenni a menzi.

2013. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 salvadorina ***** válasza:
Én a 8. héten már tampont használtam, nem volt vele gond. Pont akkorra esett a kontroll, a doki nem vizsgált meg, de vissza sem hívott. Mondjuk szerintem egy normálisabb visszahívott volna.
2013. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy a szülés előtt 7 napig eltartott a menzi, majd lecsökkent 5 napra, most már 3-4 napos, volt egy vetélésem, azután lett ennyi...de most újra babám lesz! :)
2013. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontrollon mondta a doki, hogy most már használhatok tampont.
2013. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is tampont használtam, igaz, hogy a 7. hónapban jött meg először. Nem lehet tudni, hogy erősödni fog-e...
2013. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!