Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albérletben gyermeket vállalók...

Albérletben gyermeket vállalók, terveztek saját lakást venni?

Figyelt kérdés

Mikor?

Mennyi pénzből éltek egy hónapban?

Mennyit tudtok megtakarítani?


2013. aug. 14. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tervezünk. Majd csak ha öröklünk

Havi 286000 a fix, kb 100-150000 a maszek

2013. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Majd ha eldöntöttük,hogy igen,itt akarunk élni a következő 20-40 évben.

Utóbbi 6 évben ez már a negyedik város,jobb munkáért költöztünk mindig,mielőtt eljöttem gyedre,előtte 650 nettó volt a bevételünk,most ez lement 450-re,de év végén megyek vissza dolgozni,akkor ismét több lesz.

650-ből 400-at,450-ből 200-at tudunk félretenni,már megvan egy nagyobb lakás ára,de nem ez az álomváros,talán majd a legközelebbi.Mire iskolába megy a fiunk,addigra mindenképp eldöntjük,hol fogunk élni hosszútávon.

2013. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zabmester ***** válasza:
46%

Mi nem tervezünk saját lakást, nekünk kényelmesebb így.

Hogy mennyi a havi bevételünk pontosan, az nekem már kicsit túl intim kérdés, de maradjunk annyiban, hogy az év nagy részében átlagosnak mondható a havi bevételünk, hárman jól meg tudunk élni belőle.

Eddig nem igazán tettünk félre, egyéb dolgokat kellett rendezni, ősztől indul a megtakarítás, de nem lakásra. Akkor a tervek szerint átlagosan havi 10-20 ezer forintot teszünk majd félre, de lesz olyan hónap, amikor ennek többszörösét is el tudjuk tenni.

2013. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen mi tervezük , terveznénk , de sajnos most nem élünk úgy mint 1 évvel ezzelött. Mi már nagyon szeretnék a saját házunkat fizetni és nem albérletett fizetni.
2013. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretnénk, de kb 220-ból élünk havonta, félrerakni nem tudunk. :(
2013. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd egyszer szeretnénk saját lakást/házat, de egyelőre még nem tudtunk dönteni, hogy melyikünk családjához lakjunk közelebb, illetve az én munkahelyem is instabil olyan szempontból, hogy két megye között ingázok, így legalább három évet most várunk. Kb. havi 250 ezerből élünk, mivel az albérlet szinte ingyen van, így havi 120 ezret legalább meg tudunk takarítani (most vagyok egyébként terhes), így nem tudom, hogyha már hárman leszünk, hogyan lesz.
2013. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem tervezem, mert nem fogok ezért életem végéig spórolni és zsíros kenyeret enni, hogy mire összejön megdögöljek.


Kicsi a lakás, heti 1x takarítom.

2013. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!