Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Málnalevél tea meddig áll el...

Málnalevél tea meddig áll el a hűtőben?

Figyelt kérdés

Megcsináltam egy két literes adagot, hogy ne kelljen olyan sűrűn, de meddig lesz az jó? Milyen hamar kell meginnom, hogy ne romoljon meg? Amúgy milyen íze van? Iható? Ízesíthető valamivel? Van, aki esküszik rá, hogy használt?

Köszönöm előre is!

37+3 hkm


2013. aug. 13. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem szabad lustának lenned, ezt 6 órán belül meg kell inni, különben megromlik.


Minden gyógytea cask pár óráig all el.


Ízesíteni tilos, kellemes íze van.


Én úgy hallottam, hogy elég reggel és este meginni egy bögrével, ne vidd túlzásba.


2 liter teát nagybetegek szoktak gyógynövényekből inni egy nap, és van olyan amelyikből fél csészénél többet tilos fogyasztani.


Kezd a napi 2x egy csészével aztán ha úgy gondolod emeld 3-ra, de 4-nél fölösleges inni többet egy nap én úgy gondolom.

2013. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!