Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem teljesen ide tartozik, de...

Nem teljesen ide tartozik, de 3 és 4 évesnek csüt főzött pörköltet odaadnál ma? Van benne tejföl sajna, de hűtőben volt végig!

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem romlott meg, ergo te megeszed, akkor igen.

Én úgy vagyok vele hogy amit én megeszek, mert nincs baja, akkor a gyerek mért ne enné meg.

Ha én nem eszem meg, akkor se adom oda neki ha semmi baja.

pl. én a felbontott tejfölt másnap amikor már kicsapódik a savó (vagy mi az), nem eszem meg, mert ez a rigojám így a gyereknek sem adom, pedig tudom hogy nincs baja.

2012. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem, nem, teljesen finom!! Semmi szaga neki, meg az állaga is normál, finom. Én azt fogom enni az tuti!! Csak a gyerekekben nem vagyok biztos így hogy van benne tejföl nem tudom odaadható e...
2012. aug. 18. 12:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha jó az íze az illata akkor igen.
2012. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mármint csütörtökön főzted, és az érdekel, hogy jó-e még? Még jó, hogy MZ/X és családja, akik értik ezt, már válaszoltak, különben nem esett volna le, hogy mi a kérdés... :D
2012. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A mondatomban egy azaz EGY darab rövidítés volt, a csüt csütörtök helyett, feltételeztem hogy ezt azért MINDENKI érteni fogja, azon kívül teljesen értelmes magyar mondat volt.:)
2012. aug. 18. 12:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Ami jó még,és amit én megeszek,azt a 11 hónaposomnak is oda adom,ahogy az 1. Annyi különbséggel,hogy mi semmit nem dobunk ki,a kicsapódott savót leöntöm és utána esszük tovább a tejfölt- bár a savót is el lehet fogyasztani,csak én nem szeretem :-)


Üdv: 3 lányos,15hkm

2012. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak pörkölt, akkor igen, de tésztát főznék hozzá frissen. A tészta az, ami 2 nap után már nem valami jó.
2012. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főztem hozzá külön köretet (barna rizst amúgy). Máskor is volt már így hogy pörkölt volt 2 napos, de akkor mint írtam sima volt, a tejföllel voltak kétségeim. Nem szeretném hogy fájjon a hasuk vagy ilyesmi, ha nekem fáj az egy dolog, azt kibírom.
2012. aug. 18. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:
A pörkölt 1 hét után is jó tejföllel 2 naposan még meg lehet enni.
2012. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oh ki én sem dobok semmit, a tejfölt a párom jó ízűen megeszi még egy hét után is ha nem romlott.Hülyének is néz amiatt hogy én nem eszem meg, és nem adom a gyereknek.De eszik belőle a gyerek is az biztos, ha én nem látom. :)
2012. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!