Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban fertőzésem volt, amire Fluconer tablettát kaptam, 2 darabot kellett bevennem. Lassan egy éve Gestomix 20 fogamzásgátlót szedek, és a nőgyógyász nem mondta, hogy ütné egymást a két gyógyszer... A barátommal megszakításosan is "védekezünk", és a menstruációm meg jött rendesen a szünetben, most viszont mégis aggódom kicsit. 1-2 hete furcsán érzem magam, hányingerem van, savanyút kívánok... Bár ez lehet attól, hogy sok a beteg körülöttem és én is elkaptam valami nyavalyát...

Ugye nem hatástalaníthatta az a gyógyszer a fogamzásgátlót? Holnap akarok tesztet venni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. A válaszokat előre is köszi! :)


2009. okt. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, hogy hatástalan volt a fogamzásgátló.

Megírod a teszt eredményét?

2009. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én antibiotikumos kezelés alatt lettem terhes .. és a mensim is mejött az első 3 hónapban..tüneteim pedig nem is voltak. Nem tudom, hogy amit írtál milyen gyógyszer, de nagyon sok gyógyszer gyengíti, hatástalanítja a fog.gátló hatását. A teszt biztosat mutat :))
2009. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megírom persze, majd szerda vagy csütörtök reggel megcsinálom.... remélem nem pozitívat fog mutatni :(
2009. okt. 26. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz babát, ilyenre előbb kell gondolni.

Az antibiotikum mindig gyengíti-megszünteti a fogamzásgátló hatását, ez köztudott, és mindig, mikor gyógszert írnak, szólni kell, hogy mit szedsz, és elolvasni a papírt mi van beleírva, és mellette a hónapban máképp védekezni.

A teszt a tuti lesz.

2009. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

elolvastam a tájékoztatóját, de az csak annyit írt,hogy szólni kell az orvosnak róla... a dokim pedig tudta,hogy azt szedek, hisz amikor ezt felírta,akkor írt fel új adag fogamzásgátlót is...

remélem azért nem lesz baj, most szedtem először másik gyógyszert a fogamzásgátló mellé...

2009. okt. 26. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj ennyitol meg nem leszel terhes. Maskulonben pedig az orvos tudta mit ad.
2009. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

teszteltem, negatív lett...

szóval ma irány az orvos :)

2009. okt. 27. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!