Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 3 hónapra megjött...

Szülés után 3 hónapra megjött a menzim de nagyon sok, meddig tarthat ez a menyiség?

Figyelt kérdés
Annyira vérzem ,hogy már szinte nem tudom kezelni,pedig nem gyerek cipőben járok már!!volt mikor egy nap még nadrágot is kell cserélnem.A második szülésem volt az elsőnél nem tapasztaltam ilyet!volt valakinek ilyesmi tapasztalata?csökeni fog ez vagy igy marad?
2013. aug. 2. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szülés után 3 hónappal jött meg.Az első baromi erős volt.7 napig intenzíven véreztem,azt hittem el se fog múlni.

De az utána következőkkel már nem volt gond.Sőt 5 napig tart és elég csekély mennyiség.

Remélem így is marad. :D

8 hónapja szültem amugy

2013. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A harmadik fiam születése után nekem is 3 hónap múlva jött meg, nagyon sok vérzéssel...éjszakai betét max. fél óra... ezeken a napokon nem tudok menni sehova, szinte semmit nem tudok csinálni, többször is át kell öltöznöm egy nap...most 14 hónapos a fiam és még mindig ugyanez a helyzet... kaptam a nőgyógyásztól gyógyszert (ergram) valamennyit segít, de nem sokat. A doki nem tudta megmondani mitől ennyire erős a vérzés, ha abbahagyom a szoptatást akkor tud valamit csinálni ezügyben, de azt nem mondta, hogy mit. :(
2013. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt,kb. 1 hétig volt olyan erős,mint szülés után,de aztán ez a màsodik már nem volt annyira vészes,de sokáig tartott. Két hónapos volt a pici,amikor megjött először,most 3 hónapos. Pedig én is szoptatok!
2013. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!