Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cegléden dr. Pusztai Géza...

Cegléden dr. Pusztai Géza milyen orvos és kb. mennyi most nála egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom szerint egy nagyképű, bunkó, lekezelő személyiség és nagyon felületes, érdektelen, szóval csak negatívat tudok róla mondani, rendkívül unszimpatikus ember. Azt nem tudom megmondani, hogy éppen most mennyiért vizsgál.
2013. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hümm. Köszi azért, hátha jön más is. Eddig akikkel beszéltem dicsérték ( persze minden dokiról van jó és rossz vélemény is). Meg másik doki is ajánlja őt.
2013. júl. 23. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod. Aki eddig az ismeretségi körömben megfordult nála, mindenkinek ugyanolyan rossz véleménye volt róla, mint nekem, én ott is hagytam annak idején, mikor a nagyobbik fiammal voltam terhes, elmentem másik orvoshoz.
2013. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bino válasza:
Tényleg egy nagyképű bunkó.
2013. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hallgattam rátok és mást választottam Kecskeméten. Köszi az infokat:)
2013. aug. 13. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, azt meg még jobban, hogy inkább átjársz Kecskemétre, én is Cegléden kezdtem, aztán hamarosan inkább feljártam Pestre. Cegléden többek közt pl terhességi cukorbetegséggel akartak kezelni, közben Pesten kiderült, hogy teljesen normális volt végig a cukrom, akkor a vérvételi leletem eltűnt a laborban meg ilyenek. Ja, meg még terhességem elején volt olyan, hogy piros kiütések jöttek ki rajtam, na erre pont a nagyeszű Pusztai csípőből megállapította, hogy az tuti, hogy gomba, adott rá valami nyavalyát, de ki se váltottam, elmentem bőrgyógyászhoz, az meg rögtön, hogy ki volt az a nagyokos, aki azt mondta nekem, hogy ez gomba, kiderült, hogy allergia volt, akkor használtam először másik mosóport, nem a megszokottat, és arra voltam allergiás. Én nagyon örülök, hogy akkor úgy döntöttem, hogy átmegyek Pestre, maximálisan meg voltam elégedve mindennel a terhesgondozástól kezdve amíg csak haza nem mentünk a kórházból. Neked is hasonlóan jó élményeket és boldog babavárást kívánok.
2013. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, bár a babavárás még messze van, ezért küzdünk most. A probléma úgy tűnik megvan. Tankó András jr.-t választottam, ő szimpi volt.
2013. aug. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!