Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik gyereked a "legjobban...

Melyik gyereked a "legjobban sikerült"?

Figyelt kérdés
Nekem feltették a kérdést és elgondolkodtam rajta...
2013. júl. 17. 11:24
 1/9 bibus26 ***** válasza:
Hogy lehet ilyen idióta kérdést feltenni??? Nálam mindkettő a világ legszuperebb sráca.
2013. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a kettő más, ezért nehéz megválaszolni. Az egyik helyeske, eszméletlen a humora és kifejezetten szórakoztató, nagyon éles eszű, olyan logikai gondolkodása van, hogy felnőtteket tud kimagyarázásra kényszeríteni (pillanatok alatt megérzi, hol a logikai bukfenc és mint a pitbull nem engedi), viszont nehéz természetű is, ami miatt nem mindenkinek szimpatikus.

A másik nagyon szép mint a Barbie baba, de sajnos eszecske is pont annyi szorult a fejecskéjébe... Viszont az a tipikus "jó feleség" kategória, aki házias, sok benne a szeretet, nagyon alkalmazkodó és jó természetű.


Úgyhogy nincs legjobban sikerült gyerekem, mert mind a kettőben van jó és rossz is.

2013. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képzeld, itt bármilyen idióta kérdést fel lehet tenni. Örülök, hogy megoszthattam ezt az információt.:)
2013. júl. 17. 11:33
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2.! Én is hasonló következtetésre jutottam. Az egyik ezért, a másik azért. Viszont nem ilyen egyszerű a dolog. Aki megkérdezte tőlem, elmondta, hogy neki bizony a nagy nagyon nehéz eset, bár mindkettőt egyformán szereti, a kicsi egyértelműen jobban sikerült.

Ha ezt vesszük, a kicsinek nálunk is könnyebb a természete, bár mindkettő nagyon okos, kedves és persze szép, de a nagy nem egyszerű. Komolyan hisztis, erőszakos gyerek, bár kiemelkedően okos. Szóval, ha kicsivel is, de nálunk a kicsi a jobban sikerült. Egyelőre...

2013. júl. 17. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő más, pedig ikrek. (fiúk)

Az egyik külsőre az a mindenkinek bejövős fajta, igazi kispasi már most, mindenki gratulál, hogy milyen szép. Nagy majdnem fekete szemek, hatalmas pillák, kreol bőr, szőke haj, husisabb ajkak. Viszont természetre nagyon nehéz eset, egy kis tank, akaratos, hisztis, megy, mint a kamikaze. Ezt is észreveszi mindenki. Aztán látom valaki ódzkodik emiatt tőle, van akinek ez a szimpatikus.

A másik angyalarcú, zöld szemű, teli humorral, imád nevetni, viccelődni, a szeme sem áll jól, tele van rafináltsággal. Van akinek ez jön be.

Én nem tudok dönteni, én mindkettőt imádom, mindkettő jól sikerült:)

De ha nagyon kell választani, ebben az életkorban inkább a másodikként leírt kisfiam szokott a nyerő lenni másoknál, hogy miért nem tudom:)

2013. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint normális ember nem kérdez ilyesmit. Egy anya mindegyik gyerekét egyformán szereti és nem tesz külömbséget. Az nagyon aljas és gonosz dolog lenne. Hiszen egyik gyerek se olyan mint a másik, mindegyik másban jó és mindegyik ugyan olyan értékes.
2013. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Attól még lehet egyformán szeretni, ha látod a hibáit. Szerintem az sem normális, ha valaki nem akar észrevenni semmit...

A két dolog teljesen más.

2013. júl. 17. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Attól még tűzbe lehet és kell is menni bármelyik gyerkőcért hogy látod a hibáit. Az nem bűn ha mondjuk az egyik gyerek habitusa jobban eltér mondjuk a tiedétől, és ezért nehezebb vele. Attól még nyilván pontosan annyira lehet szeretni, de másért. Nincs két egyforma gyerek, és így nincs két egyforma szeretet sem. Határtalan van, de mindegyiket másért, határtalanul.
2013. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2013. júl. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!