Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok mi volt a vacsora?...

Nálatok mi volt a vacsora? Ízlet a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Hány èvesek a gyerekek?

Nekem van egy 2 éves kisfiam.

A vacsorânk tea, krèmsajtos kenyèr, zöldpaprika volt.


2013. júl. 16. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátfüle volt:) 4,5 és 2 évesek a lányok, de csak a kisebik van itthon. Meg van egy 2 hós kisfiam. Ízlett neki nagyon:)
2013. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rakott krumpli. Szeretik. :-) 5 éves kislány, 3 éves kisfiú, 13 hónapos kislány.
2013. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Főtt tojás, sajt, paprika, paradicsom, csemege hagyma, sajtos kifli. Ízlett a 3 éves kislányunknak :-)
2013. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tojássaláta virslivel, fasírttal, apának egy sörrel, nekem egy sommersby vel. a 3,5 hósunk kinézte a szánkból :)
2013. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam.

Virsli volt mustárral, paradicsommal, hagymával, bagettel.

Én rettenetesen rákívántam a császárszalonnára, abból ettem pár falatot. Végre, hetek óta valamit jóízűen ettem.

2013. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kenyérlángost sütöttem, teával finom volt :) A fiam 11 hónapos ő is szereti :)
2013. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tarhonya leves volt és lasagne

négy éves fiam van,a lasagne az egyik kedvence,jól belakott

pedig azt hittem nem fog enni belőle,mert Mamánál ebédelt,ott meg lebbencs leves és bolognai spagetti volt.Abból is jól beebédelt.majdnem ugyanazt főztük,mint utólag kiderült

2013. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csevap maradt ebédről. ahhoz csináltam salátát, mi azt ettük. Lányom egyéves lesz a héten, ő saláta helyett sajttal és kiflivel ette.
2013. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lángos tejföllel a másfél évesnek, fokhagymával, tejföllel, sajttal a 8 évesnek. Mindenki elégedett volt.
2013. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!