Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akik nem...

Van itt olyan, akik nem fognak nyaralni idén?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem fogunk, egész nyáron maradunk itthon és dolgozunk. Első babánkat várjuk, minden szabadságunk és pénzünk erre fordítjuk idén. Akkor fogunk "nyaralni", ha megszületett a Pici, akkor itthon leszünk mindketten együtt. Év végére várjuk.
2013. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hònapos a picink, mi idèn nem megyünk.Kicsi az àltalubk kedvelt programokhoz, meg azèrt anyagilag is megèreztük hogy gyeden vagyok :-) majd jövőre...fèrjem tegnap ùgyis azt mondta kàrpòtolja mindenért ahogy alszik...:-)
2013. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Idén mi sem megyünk sehova,9 hónapos a fiam. Voltunk vele hosszabb úton,2 és fél órát utaztunk,de már azt is nehezen bírta az utolsó órában. A párom is most kapott új állást,így sajna most kimarad,de jövőre nekivágunk :)
2013. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már minden perces kismama vagyok így az idén elmarad az utazás! Majd jövőre, 1 éves lesz akkor megyünk!
2013. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Harmadik babánkat nyár végére várjuk. A férjem hétfő reggeltől szombat estig dolgozik, a vasárnapok arra kellenek, hogy itthon haladjunk a dolgokkal.


Még a babaszoba sincs kész, meg semmi, elég sok a dolgunk.

A tesókat a kertbe szoktam levinni homokozni, medencézni, stb, de nekik ez elég is. Meg hét közben igyekszem programokat kitalálni nekik, a nagyszülők pedig minden hétfőn fél napra elviszik őket. Ennyi.


Őszintén szólva nem is vágyunk most nagyobb nyaralásra, megvan a dolgunk bőséggel, a férjem is csak akkor jön szabadságra, ha a kicsi megszületett, hogy segítsen itthon.

2013. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kislányunk, nem nyaralunk. tavaly se nyaraltunk és azelőtt sem. 14 éves voltam mikor utoljára nyaraltam.
2013. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sem megyünk nyaralni. 2 kisgyerekünk van, úton a 3. baba. El kellett adni a kocsinkat, hogy nagyobbat vehessünk, de ahhoz meg még gyűjteni kell egy kis pénzt, ezért a nyaralás kimarad. Kisfiam megy a nagyszüleihez, a kicsi itthon marad velem, Őt nem engedem el.
2013. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mivel még 'tini' vagyok a családommal mennénk nyaralni de nem megyünk.

Régen mindig mentünk úgy 9 éves koromig. De most már nem, mert lett 10 évesen egy kutyám (minidg is szerettem volna, és 5 év után végre megkaptam..).

Nagyon szeretem, sose hagynám másra....

Csak úgy szoktunk elmenni "nyaralni" hogy reggel elmegyünk valahova és este visszajövünk.:)

Pl: Forma1-re, Budpaestre, strandra.

Ilyenkor a kutyus s elvan, persze ilyenkor is már nyüszög, hogy ennyit van egyedül..:)

2013. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!