Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktál csak úgy kisebb...

Szoktál csak úgy kisebb ajándékot venni a gyereke (i) dnek? Pl. Matchbox, foglalkoztató, filctoll stb. Milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a kérdező kisebb ajándékokra gondolt.ha a csoki is beleszámít,akkor nyílván sűrűbben 2-3 naponta kap.


nem hiszem,hogy ridegtartás lenne,ha nem kap mindennap ajándékot..!!

2013. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem ételre, hanem (viszonylag) maradandó ajándékokra gondoltam, amik pár száz ft-ba kerülnek.

Én sajnos sokszor nem bírok ellenállni, mikor meglátok valami tök jó kis dolgot. Pl. a múlt héten abc-s és számos hűtőmágnest vettem nekik, 700 Ft volt. Előtte kaptak varázsfilcet, az 500 volt.

Néha úgy érzem, hogy nem kéne csak úgy vennem nekik dolgokat, még ilyen kis értékűeket sem, nehogy azt vegyék természetesnek, hogy mindig kapnak valamit, de annyira szeretem, amikor úgy örülnek és másnap be akarják vinni az oviba :)

Mondjuk a múltkor házilag készítettünk űrrakétát egy folpack-os gurigából, na azt sem lehetett napokig kirobbantani a nagy kezéből, szóval azért az értékrend még talán rendben van :)

2013. júl. 10. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!