Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktál csak úgy kisebb...

Szoktál csak úgy kisebb ajándékot venni a gyereke (i) dnek? Pl. Matchbox, foglalkoztató, filctoll stb. Milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha út közben látok valami kis játékot, aminek tudom, hogy örülne, vagy tetszene neki.
2013. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Havi 1x kb.
2013. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha belefér a keretbe akkor igen.

havi 1-2szer

2013. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen havi 1x-2x, attól függ mi az és mennyibe kerül.
2013. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Rossz szülő lehetek, én szinte minden nap. A pénzt főleg nem ezen fogom számolni, napi 200-3000 ft bele kel hogy férjen. Ez néha csak sport szelet ../69ft!/. Máskor valami kis játék, mütyür, egy szép bélyeg, vagy bármi... Van egy manózsák, tehát a manó hozza nem én. Bár én jelzem a manónak azt hogy az aktuális magatartás milyen. Van hogy 2 hét is kimarad. A havi 1-2 szer ajándékozók sóherek, és ridegtartásban tartják a gyereket. Amíg gyerek addig. Ez a kis öröm jár neki. A drága nagymamám a kisnyugdíjából megvett egy doboz sport szeletet, és minden napra jutot egy. Így utólag tudtam meg, akkor is megvette ha nem evett. 10 éve meghalt. Elöttem van a reszketeg keze, ahogy ül... Ahogy néz. Belém égett. Nemcsak azért amit adott /sport szelet, önzetlen ajándékozás/ sokkal inkább a szeretet, az érzelmi inteligencia.
2013. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
200-300 egy 0 val több ment.
2013. júl. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szoktam, havi 1-2 alkalommal. Bevásárláskor is mindig kap valami apróságot, csoki, jégkrém ilyesmi.
2013. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha mondjuk 6 ig megkapja mindkettőt, akkor számoljátok és nem kap többet? Soherek vagytok.
2013. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tőled minden nemű intelligencia távol áll.
2013. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nyilvánvalóan.
2013. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!