Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahol a havi megélhetésre kb...

Ahol a havi megélhetésre kb 80000 ft marad (rezsi, hitel után) mennyit szánsz gyermeked névnapjára?

Figyelt kérdés
Ha még nincs konkrét vágya (3 év körüli). Behatárolod hogy pl max 5000 és ezen belül keresgélsz, vagy kitalálsz egy fix dolgot, kerül amibe kerül.
2013. júl. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Nálunk a névnap nem nagy jelentőségű sem felnőttnél, sem gyereknél, így elintézzük egy csokival, gyümölccsel, fagyizással, cukrászdával ilyenekkel. Nagyobb hangsúly inkább a szülinapokon, Karácsonykor, Mikukor, Húsvétkor van.

2013. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki élményt, vigyétek el egy jó helyre, állatkert vagy valami gyerekprogram, találsz olcsóbbat is tutira és neki is nagyobb öröm mint egy játék mondjuk.
2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Névnapot mi sem tartunk, egy vicces formájú csokit kapott a nagyobb gyerekem.
2013. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyit, mi nem tartunk névnapot.
2013. júl. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi névnapkor egy kisebb ajándékot, jelképeset adunk a gyerekeknek. Meg az elmaradhatatlan torta, csak éppen névnapos felirattal, sokszor a tortának örülnek a legjobban édesszájúak!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi megtartjuk a névnapokat is. Csak úgy nem szoktunk játékot venni, így névnap, szülinap, karácsonykor kapnak újat.

Nálunk utcabál lesz pénteken, pont a ház előtt, így családi hússütés lesz a program, háttérzenével :-)

Ajándék is lesz, bár még nem tudom, hogy mi, kb 3000 ft-ot szánok rá.

Köszi a válaszokat, kíváncsi voltam, máshol mi a szokás.

2013. júl. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!