Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettem Chicco sterilizáló...

Vettem Chicco sterilizáló folyadékot. Használata után marad egy kis citromos illata a cumisüvegeknek, tárolóedényeknek, és a benne tárolt tej is átveszi, pedig betartom a használati utasítást. Nem lesz a babának baja tőle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért jobb a mikrós vagy elektromos sterilizáló.Nem minden baba szeretii az illatát és azért nem fogadja el a cumit.
2009. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babámat nem zavarta, és baja sem lett tőle.

Én drágának tartottam hosszú távon, ezért váltottunk mikrósra. Ma már csak az orrszívót sterilizálom folyadékban (atz nem lehet mikróban).

2009. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ezt használtm a babám 6 hós koráig, most már 14 hós.

nálunk is illatos maradt tőle minden, őt abszolút nem zavarta. kérdeztem a dokit is erről, azt mondta, hogy nagyon szigorú vizsgálatoknak vetik alá ezeket, úgyhogy ha a babát nem zavarja, minden oké.

2009. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bergamott illata van, mivel valamilyen klór és bergamott olaj az összetétele.

Én csak azért vettem, mert nyaraláshoz egyszerűbb volt, de engem is zavar, hogy annyira bergamott illatú marad a teásüveg.

2009. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!