Őssejt levétel?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme? Első két gyermekemnél nem vetettem le, most gondolkodunk rajta, de nagyon nehezen tudnánk kifizetni... Megéri?
2013. jún. 27. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress rá szakcikkekre, ne a reklámokra, szerintem találnál elég sokat, nemrég itt is volt egy kérdés, ott linkelt is valaki független cikket. Engem lebeszélt a cikk, ha bőven lenne rá pénz levetetném, de annyira nem bővelkedünk, hogy erre költenénk, engem nem győztek meg.
2013. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez mindig vitát szül mert orvos-orvos véleménye közt is van különbség. Sajnos a húgom betegségben halt meg 8 éve. Ha anno lett volna lehetőség ilyesmire akkor megmenthették volna mert mástól nem sikerült neki csontvelődonort találni. Így ez nálam nem volt kérdés és levetettük. Inkább álljon feleslegesen de nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel ha ne adj Isten szükség lenne rá és nem csináltattam volna meg. Sokba kerül az igaz de én amióta dolgozok minden megmaradt forintot erre tettem el. Én mellette vagyok.
2013. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvastam szakcikkeket (többek között azt is, ami itt volt, és 11 évvel ezelőtti), és voltam két előadáson, ami ezekről szólt, valamint magam is eü végzettségű vagyok. Minden információ részletet összerakva úgy döntöttünk a férjemmel, hogy levetetjük. Ha anyagilag valaki megengedheti, szerintem nem rossz dolog. A fejlődés ezen a területen pedig elképesztő az elmúlt 15 évben. Ha nem jön ki anyagilag, akkor nem, természetesen. Azt, hogy van-e értelme? Nem lát senki sem a jövőbe. Talán (remélhetőleg) soha nem fog kelleni. De ki tudja ezt előre? Nekünk akkor is "megéri", ha nem nyúlunk hozzá a köv. 20-30 évben, mert a pénzt nem nélkülözzük, a nyugalmunk meg adott. Az értékét nem abban mérem, hogy felhasználtuk-e vagy sem. Ez "csak" egy plusz lehetőség ha épp olyan típusú probléma merül fel (hisz nem is minden típusú betegségre jó). Meg kell fontolni, de én azt gondolom, aki megteheti és nem nélkülözi a pénzt alapvető dolgokra, tetesse el, mert nem butaság.
2013. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 27. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.
2013. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos megéri de nem mindenki teheti meg.
2013. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez megint egy olyan dolog, hogy azt sújkolják beléd, hogy tetesd el gyereked őssejtjét, mert ha nem, akkor sz@r anya vagy, és felelőtlen. Nekem nem volt rá pénzem, így egyértelmű volt a dolog. De sajnos, a mai világban mindenhonnan ez jön. Ha nem adod meg neki a legdrágább tápszer, ha nem a legmárkásabb ülést veszed meg, ha nem rakod el az őssejtet, ha nem a drágább cipőt veszed. Ez mind mind tényleg jó, de ha nem futi rá....

Ha az anyagi nem okoz gondot, akkor tetesd el, nyugodtabb lesz a lelked. Ha nincs, hát nincs.

Mellesleg nekem van egy gyanúm:ebben megint igen sok a reklám.

2013. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mennyibe kerül levetetni?
2013. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!