Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis közvéleménykutatás!...

Kis közvéleménykutatás! Termékbemutatással kapcsolatban válaszolnátok? Baba melletti munka, ezért kérdezem itt.

Figyelt kérdés

A párom az őrületbe kerget, azon gondolkozik, hogy ha már itthon leszek szülés után, belevághatnánk a FLP (Forever Living Products) üzletbe, mert jó pénzek vannak benne. Ezért csinálnék egy kis közvéleménykutatást, mert szerintem már rengetegen ismerik, és használják is ezeket a termékeket. Válaszoljatok minél többen!

1. Hallottál már a FLP-ről?

2. Voltál már valaha termékbemutatón?

3. Vásároltál már terméket?

4. Be vagy iratkozva? Szerzel pénzt belőle?

5. Gondoltál már arra, hogy a baba mellett ilyesmivel (vagy hasonló termékcsaláddal) foglalkozz?

Szerintem 10 nőből 9 ismeri. Előre is köszi a válaszokat!


2009. okt. 14. 15:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. okt. 14. 18:57
 12/18 anonim ***** válasza:

Én ezt konkrétan nem ismerem,de jo pár MLM rendszert igen.Ahogy egy előző válaszoló írta,amig látnak benned fantáziát,addig "segitenek".

Olyanba kezdj bele ha MLM-mel akarsz foglalkozni,ami érdekli is az embereket(engem ezek az aloés cuccok nem hatnak meg)inkább akkor parfüm vagy a tupper,erre jobban szüksége van mindenkinek.

2009. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

1. Nem hallottam még róla (én az a maradék 1 vagyok a 10-ből)

2. Nem voltam

3. Nem vásároltam

4. Nem

5. Konkrétan ezzel nem akartam foglalkozni, mert nem ismerem, de kerestem hasonlót, végül nem találtam olyat, ami megfelelne, de már 2 éves a fiam, így már nincs szükségem ilyenre, mert dolgozom.

2009. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

1.igen hallottam róla

2.igen voltam

3. igen vásároltam is.

4. nem

5nem soha és semmi hasonlót sem.

A sógornőm elkezdte de bele is bukott pedig nagy városban lakik. Munka és 2 gyerek mellett nem bírta és nem sokan vásároltak. Amúgy én nem bírnék az emberek nyakára járni.

annyi féle nyavalya van ma már és mindegyik csak a maga hülyeségét dicséri és különben is nagyon szkeptikus vagyok mindennel, nem hiszem a felét sem amit állítanak ezekről a termékekről.

2009. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1.-2. igen, a többi nem. Termékbemutatóra is csak szívességből mentem el, és nincs az az isteni, hogy én valaha elmenjek még egy ilyenre. Jó pár olyan kérdést fel tudtam volna tenni a bemutatós nőnek, mind a termékek hatékonyságával, mind pedig a marketing részével kapcsolatban, amire tuti, hogy nem tud válaszolni (értelmesen). Piramisjáték az egész! Úgy éreztem ott magam mint egy szektában, istenítették a termékeket, mindenki jegyzetelt, én meg a gondolataimba menekültem :) Átverés, de biztos sokan bedőlnek :)
2009. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Megcáfolandó az előttem szólókat ,mert dolgozik ebben az üzletben sok olyan anyuka akiknek több gyermekük van ,olyanok akik már idősek.Neked kell eldöntened azt,hogy mit akarsz az élettől persze most nem azt javaslom neked,hogy taszítsd el a családod és élj ennek az üzletnek mert te döntesz ha van olyan családi háttered amely biztosít téged arról,hogy mögötted áll bármibe is kezdesz akkor azt mondom neked ne hagyd ki ezt a lehetőséget.Erre tudnék neked egy mondást is prezentálni."Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben,mert amikor a lehetőség kopogtat az ajtajukon akkor ők a hátsó kertben keresik a négylevelű lóherét"Remélem egy kicsit elgondolkozol ezeken a szavakon,persze a te életed a te döntésed.:-)Remélem segítettem a döntésben!!!!!!!
2009. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ja még valami kell fényképező gépet vinnem a hősök terére amikor kijössz?
2009. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1. Igen, régóta tudok róla.

2. Nem. Ha a dobozrázogatós vásároltatós fajtára gondolsz. Olyanon voltam, ahol orvos beszélt a termékekről, de nem lehetett vásárolni.

3. Igen.

4. Igen és igen.

5. 8 hónapos a lányom, szülésem előtt kezdtünk vele foglalkozni.

2010. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!