Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis közvéleménykutatás!...

Kis közvéleménykutatás! Termékbemutatással kapcsolatban válaszolnátok? Baba melletti munka, ezért kérdezem itt.

Figyelt kérdés

A párom az őrületbe kerget, azon gondolkozik, hogy ha már itthon leszek szülés után, belevághatnánk a FLP (Forever Living Products) üzletbe, mert jó pénzek vannak benne. Ezért csinálnék egy kis közvéleménykutatást, mert szerintem már rengetegen ismerik, és használják is ezeket a termékeket. Válaszoljatok minél többen!

1. Hallottál már a FLP-ről?

2. Voltál már valaha termékbemutatón?

3. Vásároltál már terméket?

4. Be vagy iratkozva? Szerzel pénzt belőle?

5. Gondoltál már arra, hogy a baba mellett ilyesmivel (vagy hasonló termékcsaláddal) foglalkozz?

Szerintem 10 nőből 9 ismeri. Előre is köszi a válaszokat!


2009. okt. 14. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismerem, de nem megyek el semmilyen termékbemutatóra, így nem is vásárolok. Voltam már egyébként, de soha többet. És én sem csinálnám.
2009. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szia én pont az az egyvagyok aki nem hallott róla:)



de szerintem kisgyermek mellett ne vágj bele mert sok időt elvesz mhiszen ha nem foglakozol vele akkor meg ne méri meg csinálni


én a tupperba voltam benne de gyorsan abba is hagytam hiszen a héten minden nap kellett volna esténként bemutatót tartani ahhoz hogy menjen is, én inkább a családot válsztottam

2009. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
nem,nem,nem,nem,nem. És ha elfogadsz egy jó tanácsot:Felejtsétek el.De ha ti lesztek a kivételes emberek akik ebből gazdagodtak meg(mint ahogy ezt ezek acégek beállitják),irj,esküszöm kiállok énekelni a hősök terére ,mesztelenül.
2009. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi, aranyosak vagytok

Várok még válaszokat

2009. okt. 14. 15:18
 5/18 anonim ***** válasza:

1. igen

2. nem, a hideg is kiráz az ilyen bemutatóktól

3. nem

4. nem, és soha nem is mennék bele

5. még egyszer nem


a férjemet belehülyítették, ő belépett, de mivel nagyon drága, nem tud eladni szinte semmit, viszont az ismerősök nagy ívben kerülik, mert kellemetlen, hogy rájuk akar tukmálni valamit, amit ők nem akarnak megvenni (vagy nem tudnak, pont azért mert drága)

2009. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hárman válaszoltunk, egyikünk sem ismeri. Rontjuk a statisztikát :P
2009. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
az első három válaszolónak pontosításként: az Aloe Verás termékekről van szó, hátha így ismerősebb
2009. okt. 14. 15:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ismerem,foglalkoztam vele. Akinél beléptem havonta több százezret keres vele. DE semmi mással nem foglalkozik és állandóan utazik. Nagyon jó kommunikációs és rábeszélő készsége van. Nekem használtak a termékek. Nagyon jók, csak sajnos már nem tudom megvenni, mert drága. Inkább homeopátiás szereket veszek. Pénzt nem tudtam vele keresni,mert ha engem visszautasítanak, nem próbálkozom tovább annál az embernél. Főleg a mai gazdasági helyzetben. Nem tanácsolom,hogy belekezdj. Sokan foglalkoznak már vele, nem éri meg a fáradságot. Ha van pénzed rá használd, de valami más munkalehetőséget nézz inkább. Kb 10 éve ismerem egyébként. Üdv. 3 hónapos kisfiú anyukája
2009. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia. Én be is léptem és ugy ahogy illik bele is buktam. Addig vagy tökéletes "csapatag" amíg látnak benned fantáziát. De amint nem hozod a pénzt és az embereket jön a cseszegetés hogy te ezt nem is akarod meg hogy csak "házalj" és akkor tuti. Ha le akarod gyorsan építeni magad körül a családot és a barátokat hát rajta.Biztosan jók a termékek de a mai világban ki az aki meg engedhet magának havi 15.000.-ft-ot ilyen bogyókra...és akkor még csak 1 ember szedi a családból és az az összeg max 3 termékre elég.Tök buli hogy 60 mag 90 szemes kiszerelésben adják,de abbol kell is bevenni annyit hogy az elfogy havonta. Ha akkor több eszem lett volna azt a 100.000.-ft-ot inkább a gyerekre költöm. Ja és véleményem szerint itt elég sok a kétszinű ember. Aki az én szponzorom volt az amíg be nem léptem naponta jött hogy segít és elmagyaráz mindent és stb.stb. Amint beléptem már nem ért rá ill az üzemanyagköltség sok volt neki ... hát tudod legyen eszed és kerüld őket baromira nagy ívben:D
2009. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ismerem. Nagyon is jól. Azok sokat keresnek vele, akik 17 évvel ezelőtt elkezdték forgalmazni itthon. Ők már csak ülnek a piramis tetején és élvezik a helyzetüket. Te otthonról a babád mellől egészen biztosan nem fogsz tömegeket mozgósítani, hogy csoportot szervezz magad alá. A termékek közül néhány tényleg nagyon jó, néhány viszont teljesen haszontalan. Ismrek olyan forgalmazót, aki havi 500 ezret keres vele, de Ő tényleg éjjel-nappal evvel foglalkozik évek óta. Szerintem maradj távol ettől az üzlettől! Boldog babavárást kívánok Neked!
2009. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!