Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves a gyermeked?

Hány éves a gyermeked?

Figyelt kérdés

Mivel foglalkozol? Hánytól hányig dolgozol? Messze van a munkahelyed? Addig ki vigyázz a gyerekekre? Mivel jársz dolgozni?

Csak az válaszoljon aki normális választ tud adni!!!

Nagyfiam 8 éves, lányom 6 éves, kifiam 3 éves. Óvónőként dolgozom 7-17-ig. Június végétől szeptemberig szabadságon vagyok, mert nincs óvoda. Kocsival járok dolgozni, így csak 10 percre van a munkahelyem. Mikor dolgozom a gyerekekre a férjem vigyázz mert, ő munkanélküli.


2013. jún. 26. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
3éves a kislányom. Én vigyázom a gyerekre mivel munkanélküli vagyok.:(
2013. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9.

A páromnak segítek számítógépes adminisztrációval. Otthon dolgozunk, napi nehány órát. Ha a gyerekre felügyelni kellene, anyós vigyázna ra. Kerékpárral közlekedtem mindenhova, itt ez a legegyszerűbb.

Miért?

2013. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 hónapos a lányom,most gyeden vagyok amúgy tehenészetben dolgozom,munkaidőm reggel04-től de10 óraig délután 2.-től este 7.-ig tart egy nap.Mivel kb 30 km-re van a lakhelyemtől ezért a főnököm visz mert majdnem útba esik neki a lakhelyem,nekem amúgy sincsen jogsim meg autónk sincs .Ha esetleg be kell ugranom anyum vigyáz rá ,de ha a párom épp szabin van akkor ő a bébiszitter:))
2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éves a kislányom.

Gazdaságis vagyok, szeptemberbe megyek vissza dolgozni, kislányom megy oviba, így az óvónő vigyáz majd rá :-). 8-16-ig fogok dolgozni, kocsival fogok járni, a munkahelyem kb. 30 perc, amíg a kicsit elviszem az oviba az még kb. 15 perc.

2013. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 éves. Vendéglátásban dolgozom, irodai étterem 8-16-ig, majdnem egy óra a munkahelyem, sőt több is, mert reggel még bedobom a gyereket oviba. BKV-val járok.

Van egy másik munkahelyem is, az délutános/éjszakás, legtöbbször hétvégén van, ez fél órára van tőlem és biciklivel járok. Addig apa van a kölyökkel, mert ő 6-14-ig dolgozik.

2013. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!