Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi kérnek 1 órára a...

Mennyi kérnek 1 órára a babysitterek?

Figyelt kérdés
Én igaz, hogy a szomszédomra szeretném bízni a 9 hónapos kisfiamat, akivel imádják egymást.De van amikor 1 héten kétszer is elkell mennem pár órára, és úgy is kell neki vennem valamit, és úgy gondolom, hogy a pénzre több szüksége van, és így inkább fizetnék.
2009. okt. 14. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 500-at adok óránként nyugdíjas ex-dadusnak.
2009. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a "mi" bébiszitterünk is 500.-at kér óránként(falun)

én a pocaklakóm miatt havi 1-2 alkalommal 4órára bízom majd rá a fiam.

2009. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor még én vállaltam gyereket (2 éve) bébiszitterként, Budapesten két gyerekre 700 forintot kértem óránként. De akkor is ennyit, ha bölcsiből, oviból kellett elhozni őket, játszótereni kellett, vagy lefektetés után éjszaka vigyázni az álmukat, miközben én mondjuk filmet néztem. Ez így korrekt volt szerintem.
2009. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!