Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány centi magas a kiságyatok...

Hány centi magas a kiságyatok rácsa a matractól felfelé? Legalsó fokozattől nézve.

Figyelt kérdés

Milyen típusú ágy, hol, mennyiért? Köszi!


A miénk 55 cm, 11 hós fiam 77 cm magas, majnem kibukott belőle, cserélnünk kell.


2009. okt. 11. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A miénk 60 cm. Kicsinek gondolom én is, de így, hogy rossz példát írtál, még biztosabb, hogy figyelni fogok ha majd állni fog már a Picikém :)
2009. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom most megmérni, mert abban alszik, de kislányom 78,5 cm(pont ma voltunk védőnéninél) és ha áll benne, akkor az állát még takarja, lábujjhegyre kell állnia, hogy rá tudja tenni az állát a szélére. Tiétek nagyon kicsinek tűnik.

Sajnos azt nem tudom, hogy honnan van, mert úgy kaptuk.

2009. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A miénk 65 cm. Az én fiam 80 centi körül van, de mivel ilyen magasra nem tudja felemelni a lábát és nem is tudja felhúzni magát ezért még szerencsére nem tud belőle kiesni. Egyébként Faktum bútoros ágy és 43 ezer forint körül vettük.
2009. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A miénk is Faktumos,szintén 65 centi.Az kisfiam 81,és ő sem tudja ilyen magasra emelni a lábát.
2009. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az én babám sem a lábát emeli, hanem előre kihajol, közben ugrándozik (Halász Judit nagy sláger)és így sikerült majdnem kilendülnie!

2009. okt. 14. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!