Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nézik le és szólják meg...

Miért nézik le és szólják meg azt, akinek a gyereke nincs otthon egész nyáron mert mind a ketten DOLGOZNAK?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak akik otthon vannak terhesen, gyes-en, de ettől még ha valaki dolgozik a nyáron, ő is érezze magát szarul? Így is épp elég rossz, hogy a munkahelyemen r.hadok, nyilván szívesebben lennék a gyerekemmel.


Miért kell még megjegyzéseket is tenni?


2013. jún. 13. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha van sapka azért, ha meg nincs, akkor azért....
2013. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azért néz le mert dolgozol, akkor annak gratulálok..
2013. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudok mást mondani,csak,hogy SZÁNALMAS!

Te dolgozol,és még téged szólnak meg?!

Undorító ez a világ...

2013. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek volt pofája lenézni ezért? Agyam eldobom...
2013. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan azért, mert dolgozok, hanem mert nem tudunk kivenni 6-8 hét szabadságot a nyáron. Meg mert nincs nagyszülő, akire bízni lehetne a gyereket. Az óvónő szerint mindenki megoldja. Egy anyuka ma azt mondta, ő nem hagyná a gyerekét az ügyeletben, ott biztos rossz lesz nekik, nem tudna nyugodt lenni.


De mit csináljak? Mondjak fel?

2013. jún. 13. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Bevezethetnék már a bölcsiben, és oviban is, hogy a dolgozók úgy vegyék ki a szabijaikat, ahogy az átlag szülő. Vegyék ki felváltva.
2013. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy idén azért is nehezebb, mert felujítják az ovit, szóval hétfőtől szeptember közepéig idegen helyre, idegen óvónőkhöz fog járni a fiam. Nem idegeskedeg eléggé amúgy is.
2013. jún. 13. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel ne foglalkozz, ne vedd fel az ilyen beszólásokat. Nem tudsz mit csinálni.


Max. szólj vissza, hogy akkor adod a bankszámlaszámodat, ahová lehet a pénzt küldeni és akkor felmondasz, hogy egész nap a gyerek után tudj szaladni...

2013. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam, és nem is értem, miért szólnak meg. Nagyobb gyereknek van napközis tábor, de ovisnak nem nagyon. Azon viszont én is kiakadtam, hogy aki otthon van, annak van pofája belökni az ügyletre a gyereket nyáron. Nálunk több gyeses és nem dolgozó anyuka is bepróbálkozott, az ő esetükben szerintem azért jogos az óvoda véleménye. A tiédben viszont semmiképp! Ne törődj velük, ez szimpla rosszindulat. Ilyenek az emberek.
2013. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!