Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos apák! Ti csalódottak...

Lányos apák! Ti csalódottak voltatok mikor lányotok született?

Figyelt kérdés
Ne csak igennel v. nemmel válaszoljatok
2013. jún. 10. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,de megkérdeztem a férjemet az imént:

Állítása szerint nem,mert a lényeg az egészség,sőt talán lányt is szeretett volna,mivel 2 húga van,így a lányokhoz hozzá van szokva:)

2013. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem lányt szeretett volna és amikor a 12.heti genetikai UH-n azt mondta a doki, hogy 75% hogy kisfiú azt mondta nem baj :) A doki meglepődött azt mondta nem találkozott még apukával aki lányt szeretett volna jobban. :)
2013. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ én férjem inkább lány-párti volt, de aztán a 18. héten kiderült, hogy kisfiút várunk. Ugyanolyan szeretettel beszél róla, mint eddig, várja már nagyon a fiát! :) Mindig is úgy álltunk hozzá, hogy csak egészséges legyen (bármilyen közhely), mert veszítettünk már el babát.
2013. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem volt csalódott,sőt
2013. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A párom azóta kislányt szeretett volna, mióta megtudta, hogy babánk lesz. A 16. héten lett 100%, hogy kislány lesz, a párom meghatódott, és az ultrahangos rendelőben hullajtott örömkönnyeket, férfi létére. :)


30 hkm

2013. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A bátyám a harmadiknál is lányt akart, de fiú lett.
2013. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ én párom is lányt szeretett volna.. :) Amikor kiderül, hogy 1-gyel több alaktrésze, van annyit mondott, majd a következő szoknyás lesz.. :D
2013. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 petera6 ***** válasza:

Bátyámék nem szerették volna tudni előre a nemét, de titkon inkább kislányra vágyott. Lányuk van :)


Férjem szavai szerint: kislányt képzelt el magának. És már a 12. heti 4D-n szinte egyértelműnek mondta a szonográfus. Hát, a férjem marha büszke volt :) Most már többször megerősítették a hírt.


25hkm


Amúgy mostanában pont azt tapasztalom ismerős körben, hogy az apukák inkább lányt szeretnének. De ez csak az én környezetem statisztikája :)

2013. jún. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férjem már az első gyermekünk születésekor kislányra vágyott, Ő kisfiú lett. A második babánál amikor kiderült, hogy kislány, csak úgy ragyogott. Azóta a csajszi 2 éves, óriási a szerelem közöttük. Most várjuk a 3. babát, az orvosom szerint Ő is kislány, nagyon örült neki, bár most azt mondta, hogy mindegy melyikből duplázunk.
2013. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál igen,csalódott a Párom. Az első is kislány,a másodikat "fiúnak" vártuk. Neki nagy sokk volt. Sokáig nem is mutatott iránta szeretetet,bár elég bajos baba volt,sok estét végig sírt,ami lehet közre játszott a Párom érzéseiben. 13 hónapos volt a leányzó,amikor elbűvölte az apját,és onnantól imádja :-)
2013. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!