Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a férjem pár hónapra...

Ha a férjem pár hónapra megigényli a GYES-t, származik neki ebből valami hátránya a munkahelyén? Továbbra is 8 órában dolgozna.

Figyelt kérdés
Én jelenleg GYED-en vagyok. Kisfiam most lesz 1 éves. Mivel jön a kistesó, azt tanácsolták mondjam le a GYED-et és amíg meg nem születik a baba menjek betegállományba. A táppénz több lenne mint a GYED. Apuka pedig igényelje meg a GYES-t, majd pár nappal a várható szülés előtt mondjuk le a GYES-t( Kb. 6 hónapról lenne szó)és ha megszületik kistesó újra indul a TGYÁS majd GYED. A család teljesen kétségbe van esve hogy mi lesz, ha a férjem GYES-t igényel, mert biztos passzív állományba kerül, stb, stb... Tuti nincs semmi hátul ütője a dolognak?
2009. okt. 7. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kolleganőm 8órában dolgozik és mellette gyes-en van, szerintem ez semmit nem befolyásol.
2009. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régebben tényleg nem lehetett dolgozni gyes mellett, mert ha munkaviszonyba álltál, nem adták tovább a gyest. de most lehet dolgozni gyes mellett.
2009. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!