Szép a Zétény név?

Figyelt kérdés
Kisfiam lesz! Nem tetszenek a fiú nevek.. Esetleg, ha van szép fiúnév-ötletetek, szívesen fogadom! De hagyjuk a Kevint, Noelt és társait... Köszi
2008. jún. 19. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem GYÖNYÖRŰ!!!!:D De nekem nagyon tetszik még a Zoárd,Milán, Bence, Zoltán(ez egy örök klasszikus), Máté, Botond, is! :)
2008. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A Máté nekem is tetszik, de a legjobb barátnőm kisfia Máté.. Igazából már mindenki Zéténynek, Zétinek hívja! A-tól Z-ig, oda-vissza 3szor végigolvastam az utónévkönyvet..
2008. jún. 19. 11:49
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

szia!Az én kisfiamat Bencének fogják hívni.

Nekem nagyon tetszik még a Kristóf,Milán,Krisztián,Patrik.

Ezek közül valamelyik?

21 hetes kismama

2008. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szép! A szeptemberben születendő kisfiunknak mi is ezt választottuk! =o) Már csak azért is, mert egyszerűbb és elterjedtebb a keresztneve, Zétény utónevű emberek meg nem rohangálnak minden utcában! =oD Amúgy nálunk szóba jött még a Dénes, a Hunor, a Zalán és a Patrik is, de a Zéténynél maradtunk.
2008. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani: egyszerűbb és elterjedtebba vezetékneve! Bocs, ha valakit megtévesztettem! Az előző kismama
2008. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szép szerintem. Nekem ha kisfiam lesz novemberben Dánielnek fogják hívni. Gondolkodtunk még az Attilán és a Milánon, de ez maradt végül, ez megy a legjobban a vezetéknévhez.:)

De unokatesómék kisfiát Kevének hívják, de ismerek egy Kende nevűt is. Nekem ezek annyira nem tetszenek de ízlés kérdése.

2008. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem mondjuk nemtetszik .de elég különleges,
2008. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép, nekem nagyon tetszik!
2008. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
nekem nem tetszik... gondolom ez ilyen magyaros név... nekem azok közül a Koppány, a Nimród és az Árpád jobban bejön... mondjuk a Kevin és a Noel még jobban:)) én Andrásnak nevezném a fiam, asszem.
2008. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
meg a Medárd is jó...
2008. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!