Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az Olga kereszt...

Tetszik nektek az Olga keresztnév? Adnátok születendő lányotoknak?

Figyelt kérdés

Szerintem egész szép név, és legalább nem tucatnév,szerintem kevés gyermek viseli manapság.


És a Dénes férfinévhez mit szóltok?


2009. okt. 1. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő név tetszik, de mégsem adnám a gyermekemnek. Ha neked tetszik az a lényeg!
2009. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
hát nem tudom, én szerintem nem adnám egyiket sem a gyerekemnek.
2009. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Húh, bocsáss meg, kérlek, de engem kiráz a hideg az Olga névtől. Addig nem volt vele problémám, amíg meg nem ismertem a szomszéd nénit, akit Olgának hívnak. Folyton affektál, panaszkodik, nyafog, sír mindenért.

Emiatt a negatív tapasztalat miatt nem adnám a lányomnak ezt a nevet.

A Dénes nevet pedig amiatt nem adnám, mert nem passzolna a leendő apuka vezetéknevéhez. Egyébként ezzel nincsen semmi problémám. :9

2009. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olga nekem tetszik, Dénes túlontúl komoly szerintem. Egy Olgát ismerek, ő aranyos lány nagyon.
2009. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Dénes név tetszik, ezt adnám is a fiamnak, az Olga név nem tetszik, nem adnám.
2009. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tetszik az Olga és a Dénes is, de én nem adnám, nekünk más neveink vannak :) Nem is illene a vezetéknevünkhöz. De szép mindkettő, másnak :)
2009. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az Olgán elgondolkoznék, de a Dénes nem tetszik

De már épp kérdezni akartam, hogy van-e még olyan szülő, aki saját kedvtelésből (és nem azért, mert apát, nagyapát így hívják) olyan nevet adna a gyerekének, ami régebben volt divat (pl. Dénes, Géza, Imre, Gyula, György stb). Na, most találtam egy ilyen anyukát :o)

2009. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyiket sem adnám,bocsi.
2009. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem sem tetszik az Olga név ....Nem tudom,hogy miért,talán túl "kemény" a hangzása.A Dénes viszont megállja a helyét,elképzelek egy kis Dini-t kisfiúként és egy komoly bankigazgatót felnőtt korában Dénesként :)

Szeretnéd a saját gyermekednek ezeket a neveket?Ha jól passzol a családnevetekhez,ne gondolkozz!

2009. okt. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olga és Dénes gyönyörű. Barátnőm, és a tesóm.
2009. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!