Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvoda javára szeretnénk...

Óvoda javára szeretnénk adománygyűjtést szervezni egy zenei fesztiválon. Tudnátok ötleteket adni, miből tudnánk adományokat gyűjteni, ami persze engedett, és nem tud belekötni sem az ÁNTSZ, sem más?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Habár én külfödlön élek, de a mi magyarkörünk egy gyermeknapon szokott résztvenni és mufint és kekszeket árul amiket mi anyukák sütünk. Van aki gfrit vagy palacsintát süt.

Még esetleg csinálhattok egy kis füzetet amiben a gyerekek kedvenc ovodai dalai vannak benne szöveggel. A gyerekek rajzaival...

2013. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetne a szülőktől tárgyi felajánlást kérni és azokat a dolgokat eladni/elárverezni v tombolasorsolás keretében díjként felajánlani. És akkor amennyi bejön a tombolajegyek árából, az mind tiszta bevétel az ovinak.
2013. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nem tudom, mennyire hasznos ötlet: én már voltam meghívott olyan óvodai bálon, ahol az ovisok szülei és dolgozók szerveztek műsort.

Fellépők voltak az ismerettségből: a hastánctól a népzenéig, mesemondó, zsonglőr, mindenki.

jegyeket árultak, kb. 1.000-2.000 Ft/fő, mindenki hívta az ismerőseit, családtagjait stb.

Volt büfé mérsékelt árakon, oda is az édesanyák készítettek szendvicseket, a fellépőknek pedig csak egy kis jelképes ajándékot (virág stb.) adtak.

Este bográcsozás és bulizós zene volt.


Szép napot:

2013. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tombola, zsákbamacska, támogató jegyek árusítása.
2013. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!