Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki úgy, hogy elég...

Volt valaki úgy, hogy elég sokáig nem viselte jól a kisgyerekeket a közelében, ameddig nem szült sajátot?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, egyke, soha nem voltak a közelemben kisgyerekek, az unokatesóim is mind nálam idősebb fiúk. Mostanában, hogy egyre több kisbaba van a közelemben, mert volt osztálytársak, barátnők, korombeli ismerősök szülnek, észrevettem, hogy nem tudok velük mit kezdeni, zavarban vagyok, félek attól, hogy rám bízzák, mert nem tudok velük mit csinálni stb... Nem idegesítenek, de egyszerűen tényleg nem tudom őket kezelni érzelmi szinten sem, amíg más gyerektelen korombeli ismerősök megvesznek mások kisbabáiért is... Van párom, aki idősebb nálam 12 évvel, nagyon jól elvagyunk, de most félek... Vajon ha majd lesz saját gyerekünk, őt pozitívabban élném meg?
2013. máj. 10. 10:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Teljesen más lesz az, amikor a saját kisbabádat nevelgeted, mint mikor néha néhány percre látsz idegen gyerekeket. Akinek nem volt a közelében még kisgyerek, az persze idegenkedik tőle először, nem tudja mit "kezdjen" vele, de ha majd szülsz minden jön magától, belerázódsz, ne aggódj!
2013. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!