Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénz jön be egy hónapba...

Mennyi pénz jön be egy hónapba nektek? Mindent megtudtok venni ami kell?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg GYED-en voltam, addig havonta 85 ezer forintból éltünk, ketten a gyerekkel. Ebből fizettem a lakbért és a rezsit, ez együtt kb. 50 ezer volt. Hát mit ne mondjak, nem jutott mindenre ami kell. Mostmár nem vagyok gyed-en, így 110 körül jön pénz, illetve változó, mert egyetemre járok, és most kapok egyéb juttatásokat is, de ez változó.
2009. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kifizetjük a kölcsön részletét, a csekkeket, és nem marad túl sok pénz. Nem tudunk mindent megvenni, valamiről mindig le kell mondani :( Éhen nem halunk, de sokszor fontos dolgokra sem telik. Ez van :(
2009. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!