Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen autósülést vegyek?...

Milyen autósülést vegyek? Kb.25000Ft-om van rá.

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom, lassan eléri a 9 kilót. Eddig a hordozóban szállítottuk, de téli ruhában már nem fog beleférni. Azok az ülések amiket kb ennyiért lehet venni boltban mennyire biztonságosak? Sajnos nincs pénzünk drágábbra, akármennyire szeretném! Hasznéltat netről nem szívesen vennék, mert más eszközzel már pórul jártunk emiatt.
2009. szept. 29. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a múlt héten vettünk Top Rider-t 26000-ért, 9-25 kg-ig. Dönthető. Nekem jónak tűnik.
2009. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Hát ennyiért nem fogsz kapni elég biztonságosat. Amik ilyen árban vannak arra jók, hogy legyenek és ne bűntessen meg a rendőr. Pl én néztem pierre cardint, na az semmire nem jó.

De a Nania most dobott ki egy új ülést aminek a tesztje is egész jó és szerintem ez a legolcsóbb.

[link]


Amúgy a többi nania is elég gagyi épp mint az áruk (10000 ft)

2009. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi ilyet vettünk. Nagyon jó!

[link]

2009. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! fogalmam sincs miért büntetne meg a rendőr azért mert pierre cardin autósülésetek van. Tény a Pierre Cardin egy divatmárka úgyanígy a Top rider is. Nem értem ha annyira nem lenne biztonságos a pc ülések akkor miért nem haggyák abba a gyártását? Amúgy itt nézzd meg a pc üléseket:

[link]

2009. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást. Amúgy azt írtam, hogy csak azért vannak, hogy NE BÜNTESSEN MEG a rendőr.

Amúgy mindeni vegyen olyat amilyet akar. Sajnos már láttam pierre cardin és hasonló "jó" társaiban megsérült gyerekeket, míg a valóban biztonságos ülésben a haja szála sem görbült a gyereknek.

Én inkább vennék egy használtat, biztonságosat, úgy hogy megnézem személyesen, mint egy ilyen gagyit. Sajnálom ha valakit ezzel megbántok, és ilyet használ, de ez a véleményem, arra jó, hogy a gyereknek legyen hol utazni, de nem biztonságos. Nézzétek meg az idei törésteszteket, még a márkás ülések között is volt amelyik megbukott. Én nem is enegdnék törésteszt nélkül forgalmazni gyerekülést és nem is értem miért forgalmazzák.


Kérdező bocs az offért. Én sem vagyok eleresztve anyagilag, nem vagyok milliomós kismama, én speciel gyűjtöttem rá. Névnapra, szülinapra, karácsonyra pénzt kértem és elraktam, így összejött a gyerekülés ára, ami 50 000 ft volt, de legalább tudom, hogy biztonságban van a gyerekem, ha valami barom állat belénk jön.

Mielőtt megvádolna valaki is reklámozással, sajnos tapasztalatból beszélek, mindezt a munkám során tapasztaltam.

2009. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp most láttam a Möbelix katalógusban akciós gyerekülést, 20eft körül.
2009. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!