Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kerepes, Szilasliget, Kistarcs...

Kerepes, Szilasliget, Kistarcsa, esetleg Csömör környékén keresnék bölcsödét. Tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerepesen és Szilasligeten még nincs, de állítólag jövő nyáron épül egy. Kistarcsán és Csömörön nem tudom, hogy van-e vagy lesz-e.
2009. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kerepesen jövőre épül, azt tudom. Hogy hová teszem a kicsikém, mert vissza kell mennem dolgozni, azt nem tudom.

Furcsa, hogy 10000 fő feletti községben nincsen bölcsi, pedig ez rendelet, ha jól tudom:-)

2009. szept. 29. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom csömörön van de az magán és elég húzós. milyen idős a baba? ezen a környéken laksz ahol keresel?
2009. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezen a környéken lakunk, most 14 hónapos a kisfiam, és elképzelhető, hogy tavasszal, vagy "legjobb" esetben nyáron vissza kell mennem a munkahelyre. Ezért keresek, bár lehet, hogy már most sem vennék fel sehová sem:_(
2009. okt. 5. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi a Szlovák útnál lakunk,és a XVI.ker.ben a Csinszka utcában van egy.Igaz,az magán,de ha jól tudom 800 ft egy óra.Ha minden kötél szakad,és muszáj,még mindig több a semminél(áthidaló megoldásnak).Akár 1-2 órára is be lehet adni a kicsit,és ha állandóan viszed vmi kedvezmény is van.A normál bölcsibe kb.a születésekor kell listára tetetni ahhoz,h legyen helye(egy barátnőm kisfia most szeptemberben ment,és tavaly ilyenkor íratták fel a listára,de így is csak protekció révén tudott menni).
2009. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia,

Kistarcsán a CsodaSziget.hu nevű bölcsi és ovi pótló családi napközi nyílt napot tart 2009. november 28-án 9-14 óra között. :-)

Telefonszám: 06 702 863 873.

wwb: www.csodasziget.hu


Szia!

2009. nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HUNKharon válasza:
A kerepesi Babaliget Bölcsőde honlapjának elérhetősége www.babaligetbolcsi.hu, itt minden információ megtalálható a bölcsiről.
2012. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:azt gondolom már nem igazán aktuális a dolog,mert már ovis a gyerkőc....
2012. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!