Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tornázzak császár után?

Tornázzak császár után?

Figyelt kérdés

5 hós kisfiam van, nincs már tejem, szóval szoptatni már nem tudok, császárral született.

Szabad e szerintetek hasizom erősítést csinálni, vagy futni a hasam végett, szeretnék fogyni, meg az alakomat megformálni, elegem van abból hogy, ,, lóg a hasam".

85 kg vagyok, eddig szülés után voltam 64 kg.

Gyorsan meghíztam, szóval szerintetek mi a helyes ilyenkor?


2013. ápr. 29. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos korában kezdtem, mikor befejezte a szoptatást. Nekem is császár volt ,egy deka sem ment le torna nélkül , szoptatás alatt se, 72-kg-val jöttem ki a kórházból, most a második terhességem 63-mal kezdtem, 1 év torna után.Nem diétáztam.
2013. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan! Először egy kis kocogás, vagy bicikli. Nagyon kevés hasit csinálj, mert a belső varratok nehezebben gyógyulnak. 10-20 naponta jó kezdés. Ha sajog a sebed közben, azonnal hagyd abba!

Szintén császáros.

2013. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollon megkérdeztem és azt mondta az orvos, hogy óvatosan el lehet kezdeni a hasazást is.
2013. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baratnom csaszar utan 3 hettel hasazni es futni kezdett. Semmi baja nem lett, sot... En azert fososabb vagyok, a 6 hetes kontroll megvarnam... Ja, es nem ment el a teje, 10 honapig szoptatott, akkor azert kellett levalasztania, mert egy kronikus betegsegere szteroid-tartalmu gyogyszert kellett szednie... Szoval sztem batran! Sok sikert!
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!