Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25-26-27-28 hetes kismamik...

25-26-27-28 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hol fogtok szülni?Hogy vagytok?Milyen nemű lesz a babátok?Hogy fogják hívni?:)
2013. ápr. 25. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Holnap töltöm a 26. hetet.

Debreceni klinikán fogok szülni, nincs fogadott dokim, szülésznőm lesz elvileg, már "kinéztem" egyet, aki nagyon szimpatikus, de még nem fogadtam fel.

Kisfiúnk lesz, Rolandnak fogják hívni :) 17 hetesen mutogatta a kuksiját, 4d-n, de ezt azóta többször is megerősítették :D

Jövőhéten megyünk baba mozizni, már nagyon várjuk, mert elvileg 1-2 héttel nagyobb a lelkem, szóval remélem szép kis zsíros pofija lesz már :D


Aránylag jól vagyok egyébként, a baba nagyon sokat mocorog, hol így, hol úgy, mikor mihez van kedve, de iszonyatosan zsivány... még apán kívül senkinek nem mutatta meg, hogy tud mozogni... neki is egy hónap után sikerült elkapni.. :D

A múlt hét óta sokat keményedek, ezért voltam is dokinál, aki megállapította, hogy 2000-es felpuhult a méhszájam, szóval pihenésre vagyok ítélve..

Nem szeretném, hogy még kibújjon, ezért megbeszéltem a lurkóval, hogy még 10 hetet bent kell maradni, utána kijöhet :D


És Te hogy vagy?

2013. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 26hetes vagyok. Minden rendben van, semmi rosszullét, vagy kellemetlenség. Esetleg annyi, hogy nagyon sokat, és nagyon nagyokat rúg a babám, éjjel-nappal ficánkol, sokat fáj a hasam a rugdosásától. Dehát jól teszi, had ficánkoljon a kis drágám. Én Debrecenben fogok szülni. Ha minden igaz kislány lesz, a neve még nincs meg, vagy Vivien (én kedvencem), vagy Zoé vagy Zsanett (apa kedvencei) lesz. Még nem fixáltuk a nevét a párommal.
2013. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is debrecenben fogok szülni, 28 hetes vagyok :)
2013. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, úgy látom lesz tumultus nyáron a Debreceni szülészeten :D
2013. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én 27 hetes vagyok:)És Nem Debrecenbe szülök hanem Bp-en:D Kisfiunk lesz és Hunornak fogják hívni:)

Szerencsére semmi panaszom nincs de nagyon sok előtejem van ugy hogy már melltartóbetét kell használnom:)Amugy minden rendben kicsit nagyobb a babám mit az átlag:)

2013. ápr. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!