Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan oldalt...

Tudtok nekem olyan oldalt ajánlani, ahol lehet értelmesen beszélgetni anyukákkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy van sok babás-mamás fórum, de nem tudok mindbe beleolvasni. Olyan oldalt keresek, ahol normálisan lehet beszélgetni, nem szemellenzős anyukával van tele, akik kiakadnak ha más eltérő véleményen van.

Itt már a kérdések 90%-át el se olvasom, a válaszolók között is egyre több olyan van, aki képtelen normálisan hangnemben megfogalmazni a véleményét.

Vagy ez mindenhol így van?


2013. ápr. 10. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmit keresek, eddig sikertelenül. :-(
2013. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A hoxa.hu-n normálisabbak az anyukák,sokat olvasgatok ott,és persze ott is kialakulnak viták,de én úgy vettem észre,hogy azért nem ugranak egyből mindenki torkának.
2013. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyatanya.
2013. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Persze, viták mindenhol vannak, csak nem mindegy hogy ki hogy reagája le.
2013. ápr. 10. 08:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát sajnos olyan helyet nem fogsz találni ahol csak intelligens vitastílus van, mert az oda író embereket nem lehet megválogatni és hülyék (már bocsánat) meg mindenhol lesznek, szemellenzős tuti bezzeganyuk is...

Én inkább már azt tűztem ki hogy az ilyenekről ne vegyek tudomást és a normálisakkal foglalkozzak csak. és ez nem azt jelenti hogy azokkal akikkel 100% ban egyezik a véleményünk mert nem kell hogy egyezzen csak elég ha nem akarjuk a másikat földbe döngölni mert más a véleménye...

2013. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Anyatanya állitolag nagyon jo:)
2013. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, hülyék mindig lesznek mindenhol, bár ha már van spam-szűrő, kitalálhatnának már valami hülye-szűrőt is...:D Nem, egyébként engem csak akkor idegesítenek, ha túl sokan vannak egy helyen...

Ezt az anyatanyát megnézem magamnak, ha már ketten is mondtátok, köszi:)

2013. ápr. 10. 09:39
 8/19 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiirva kedves kérdező?
2013. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta, másfél éve:D Csak rákaptam a fórumozásra. Eleinte a sok kérdésemre megtaláltam itt a választ, azért szerettem meg, aztán már ha tudtam segítettem én is. Csak mostanában nem tetszik ami itt van.
2013. ápr. 10. 09:55
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja értem:)
2013. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!