Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan oldal ahol lehet...

Van olyan oldal ahol lehet beszélgetni anyukákkal?

Figyelt kérdés
Sajnos mint ahogy már itt sokan írták az állítólagos barátok engem is elfelejtettek szépen és néha olyan jó lenne valakivel beszélgetni. Talán pár anyukával jól el tudnék beszélgetni, közös téma biztos lenne :-)
2010. szept. 10. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Merre laksz ?

2010. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pár hónapja pont GYK-s anyukák hoztak létre egy fórumot az anyuci.hu-n. Egy darabig én is mindig bejártam, de mára nem sok időm maradt rá. Ha benézek, vagy van valaki, vagy nincs. Ott nézz szét ha gondolod.


De ha nem muszáj fórum, akkor én pl. email-en is szívesen tartom veled a kapcsolatot. Írhatsz privit ha gondolod!

2010. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád ?
2010. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz körbe a mamami.hu forumán is.. Ott is lehet akár lakhely szerint is dumálni:)
2010. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hoxa hu.

Ott hónapokra vannak leosztva a babás fórumok,szóval csak azokkal is beszélgethetsz akinek pont annyi idős gyerkőce van,mint a sajátod :)

2010. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
babanet.hu
2010. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Babaszoba.hu
2010. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerős dolog.mellőlem is eltüntek a barátok egy része.ha gondolod én is szívesen e-maileznék veled.
2010. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos csak most tudtam megnézni őket. Aki felajánlotta azzal majd felveszem a kapcsolatot. Egyébként Borsodban lakom, 17 hós kislányom van.
2010. szept. 11. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!