Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyes alatt teherbe esek,...

Ha gyes alatt teherbe esek, akkor kivehetem az összegyűlt szabadságomat, s utána elmehetek rögtön táppénzre? Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, ha táppénzen vagyok, akkor én nem kapok gyest. De kell vmennyi munkaviszony, h. újra elmehessek táppénzre? Vagy a szabi kivétele is elég előtte?
2009. szept. 22. 14:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul fogalmaztam az előbb. Úgy értettem, vissza kell-e mennem dolgozni, h.kaphassak táppénzt, vagy elég, ha kiveszem a szabikat?
2009. szept. 22. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ki lehet venni gyes alatt a szabikat,aztán táppénzre menni.Nem kell,ahhoz visszamenni dolgozni.
2009. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Te esetleg így csináltad?
2009. szept. 22. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm csinálta,szabi után igényelte a táppénzt,és közben a férje meg igényelte a gyest, amit eddig Ő kapott.
2009. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!