Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Rózsa" vezetéknévhez milyen...

"Rózsa" vezetéknévhez milyen lánynév illik?

Figyelt kérdés
Virág, köszi ezt már megkaptam. A kérdés komoly, nem tehetek róla, hogy ez a vezetéknév. Tetszene nagyon az Eszter, Emma, Tímea és Lívia, de valahogy egyiket sem érzem úgy, hogy menne hozzá. Szerintetek? Szívesen fogadok plusz ötleteket is, de csak, ha tényleg komolyan írjátok, tehát ne ilyen Virág meg hozzá hasonlók, mert azt már unom, hogy mindenki ezzel poénkodik :S
2013. ápr. 6. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Regina, Fruzsina?:)
2013. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez a vezetéknévhez a Lívia illene a legjobban.

Az Eszter,Emma azért nem jó,mert kimondva nem olyan szép kerek ,egész.A Tímea nekem személy szerint nem tetszik.

2013. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem az Eszter tetszik hozzá.
2013. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Ágnes (bár ez nekem nem tetszik, de szerintem a vezetéknévhez jó lenne), Mercédesz, Vivien
2013. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A vezetéknévvel semmi gond, szép, viszonylag sok név passzol hozzá szerintem.


Pl: Eszter, Regina, Boglárka, Gréta, Tünde.

2013. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszabb keresztnevet válassz hozzá,mivel aránylag rövid a vezetéknév. Mit szólnál a Rebekához?
2013. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem van Rózsa nevű ismerősöm. Rózsa Rita, Rózsa Zita, Rózsa Gitta.

Nekem mind a három csajszi neve nagyon tetszik.

2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Veronika, Emília, Laura.
2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A felvetett nevek közül: Lívia, Tímea. További ötletek: Annabella, Anita, Bettina, Flóra, Gabriella, Izabella, Júlia, Julianna, Klára, Klarissza, Lilla, Martina, Melinda, Norina, Petronella, Rozetta, Sarolta, Szabina, Tamara, Titanilla, Zsófia, Zsuzsanna...
2013. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tippeket, sokat segítettetek. Fruzsina egyedül azért nem, mert olyan nevet keresek, ami külföldön is hordható "nemzetközi", pedig egyébként szép név. Rebekával az a bajom, hogy az nekem a 2, nevem és sosem szerettem :D

Ilyen Titanilla, Tamara, Ramóna, Dorina és társaik szintén nem.

Zsófia és Szófia egyébként nagyon tetszik, de én valahogy nem érzem passzosnak a vezetéknévhez :(

2013. ápr. 7. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!