Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegyem külön aludni a bab&agra...

Tegyem külön aludni a babàmat?

Figyelt kérdés

Van egy hat honapos babàm.

Eddig velem aludt egy àgyban.

Viszont terhes vagyok ujra.

Most nem tudom mit csinàljak.

Tegyem külön,hogy màr most megszokja,ha jön a kistes.vele is foglalkoznom kell,vagy addig mig nem érkezik meg addig aludjon még velem?


2009. szept. 19. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tedd be a kiságyba és húzd magad mellé,aztán az egyik oldalát engedd le,azt ami feléd van,márha ilyet lehet,nekünk lehet.Ha nem akkor is tedd magad mellé a kiságyat ne a babát.Eddig is sztem ez lett volna a legjobb,de ahány ház annyi szokást:)



Boldog babázás:)

2009. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, én is hasonlóan próbálnám a helyedben, mint az első válaszoló írta.

legyen közel, de ne közvetlen melletted, hogy még most szokja meg a helyzetet, ne hirtelen kelljen szembesülnie a változással.


nekünk 18 hónap lesz a gyerkőcök között, amikor majd februárban megszületik a kistesó.

eddig mellettünk volt a kiságya a lánykának, de most átraktuk a szobában máshová, mert az újszülötté kerül majd ide. így a nagyobb megszokja majd teljesen az új helyét, mire tényleg beköltözik az új lakó.

2009. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!