Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 2,5 éves...

Az normális, hogy 2,5 éves fiúnkkal akar aludni a férjem?

Figyelt kérdés

Se külön szoba, se külön ágy. Nem hajlandó berendezni neki szobát vagy ágyat venni és megtanítani, hogy abban aludjon.

Máshol is alszotok a gyerekkel egy ágyba?


2011. febr. 16. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, de eléggé egészségtelen. Ha ő nem akar intézkedni ez ügyben, akkor tedd meg te. Vegyél egy ágyat és vagy tedd be a ti szobátokba, vagy a másikba. Meg kell szoknia, hogy külön aludjon. Bár ezek után, kicsit nehéz lesz, de nem olyan kicsi már.
2011. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az ágy megvételét nem tudom egyedül intézni, mert az egész szobával kell kezdeni valamit, mert teljesen úgy néz ki, mint egy felnőtt szoba

semmi gyerekdolog, gyerek hangulat

az összes pénzem elköltöttem orvosra, sajátomból ami maradt nem elég egy egész szobányi bútorra, egy gyerekágy a felnőttszobába elég borzalamasan nézne ki :(

2011. febr. 16. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

És mégis, hány évesen szeretné majd külön ágyba fektetni?!

Szerintem sűrgősen lépj, minél előbb szoktassátok külön. A legjobb lenne a külön szoba, de persze beszéljétek meg és együtt intézzétek. Meg kell győznöd valahogy, mert hosszú távon ez nem lesz jó senkinek, és minél később próbáljátok, annál nehezebben fog menni.

2011. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagyszoba lett a gyerekszoba,felnőtt butorsorral,mert nem volt pénz a lecserélésre, a fiam alszik a nagyágyon(kanapé,kinyitható) a lányom a kiságyba.De van hogy a fiam 2,5 éves átmegy apuhoz aludni,együtt tévéznek,játszanak,én meg az ő helyén alszok.

A nagyszoba amugy a butoron kivül gyerekes,tele játékkal, gyerekmintás falvédővel,függönnyel.

2011. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány szobátok van?

Ha kettő,akkor az egyiket alakitsd át kicsit,teggyél a butorra gyereknek való butormatricát,falvédőt,vedd le a kipakolt cuccaitokat,pakold tele a játékaival,cseréld le a függönyt,vegyél bele kis müanyag széket,asztallal(kb.2500ft) ,és egy kis heverőt neki(kb.20.000ft-ért már van).

2011. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mielőbb győzd meg, hogy minél később alakítjátok ki a külön ágyat, külön szobát annál nehezebb lesz.Mond meg neki, hogy ha most nem szoktatjátok át, akkor lassan nem fogtok 3an elférni az ágyban, meg hogy így gondok lesznek vele az oviba, mert nem fog tudni az ebéd utáni alvásnál aludni.

Mindenképp vedd rá, de ne a háta mögött intézkedj, mert annak nem lesz jó vége.

2011. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hogy nem normális, hanem egyenesen beteg szerintem, már ne is haragudj.

Semmi gond azzal, ha egy gyerek alkalmanként a szülői ágyban alszik, na de hogy non-stop és még szobát sem akar neki kialakítani, mikor lenne is hol vagy legalább egy ágya lenne a ti szobátokban!

Ennek komolyan a végére járnék a helyedben, mert vagy nincs már igénye a te társaságodra az ágyban, vagy valami komolyabb probléma van, hogy a saját gyerekével akar aludni... ezt gondolom nem kell tovább ragozni.

Az meg nem kifogás, hogy felnőtt bútorok vannak a szobájában, attól még lehetne ott az ágya, a játékai stb. Aztán kicsinyenként majd felújítanátok, semmi nem megy egyről a kettőre az átlagembernek. Viszont amikor olvastam, hogy én pénzem te pénzed stb... na nekem egy házasságban már ez is sok, vagy közös minden vagy minek a házasság?

2011. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!